Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zdaję sobie sprawę, że nie będę miała ideału za 400 zł, poza tym podejrzewam, że i nawet za 3 tysiaki nie znajdę maszyny all in one... Bardzo mi Pani pomogła przy wyborze marki, bo to spędzało mi sen z powiek:) Bardzo dziękuję:)

A co do Husqvarny redstar różne są opinie: jedni piszą że jest super cicha inni że masakrycznie głośna. I jak tu być mądrym;P coraz bardziej przekonuję się jednak do tej husqvarny, a potem jak moje pomysły się przyjmą to zainwestuję w porządny sprzęt:) i chyba jakąś halę do pracy bo gdzie ja pomieszczę te wszystkie potwory:D

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
mam Husqvarnę nie szyje źle ale przy przeszywaniu nierówności łatwo łamie igły np doły nogawek spodni a z owerloka łucznika jak na razie jestem zadowolona szyje dobrze i szybko może mógłby być cichszy [ale łucznik już podobno nie istnieje tylko Chińczycy składają go z jego części]
Avatar użytkownika
Świeżynek
mam Husqvarnę nie szyje źle ale przy przeszywaniu nierówności łatwo łamie igły np doły nogawek spodni a z owerloka łucznika jak na razie jestem zadowolona szyje dobrze i szybko może mógłby być cichszy [ale łucznik już podobno nie istnieje tylko Chińczycy składają go z jego części]
A Ma Pani dokładnie Husqvarnę redstar R-10?
Avatar użytkownika
Świeżynek
dołączę się do tematu,

Również poszukuje maszyny w tym zakresie cenowym, chciałabym żeby maszyna była trwała, prosta w obsłudze i jednocześnie można było nią szyć grube materiały.
Początkowo zastanawiałam się nad kupnem łucznika jednak obecnie skłaniam się również ku Redstar R-10 czy ta maszyna spełni moje wymagania?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja już kupiłam maszynę Husqvarna Redstar R-10 i czekam z niecierpliwością aż ją dostanę...:) Pod koniec tygodnia napiszę Pani recenzję:) Mam nadzieję, że dokonałam dobrego wyboru...

Avatar użytkownika
Świeżynek
Czekam z niecierpliwośćią :)

Znalazłam jeszcze jeden model o ciekawych recenzjach:

http://www.torres.pl/produkt-husqvarna-huskystar-e10-38989.html

czy możecie go polecić?
Avatar użytkownika
Świeżynek
wczoraj dostałam wreszcie swoją maszynę, ale jednak kupiłam inną husqvarnę... Viking E-10. Bardzo jestem zadowolona jak na razie, jeszcze nie próbowałam wszystkich ściegów i na wszystkich materiałach, ale pierwsze wrażenie? SUPER, bardzo prosta w obsłudze, cichutka, wszystkie potrzebne części w komplecie, solidna. Nie żałuję swojego wyboru:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za pomoc, miłego szycia :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.