Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam wszystkich

to forum pomogło mi już wiele. w tym kierunku(krawiectwo itp) jestem laikiem. ale już się sporo dowiedziałem. jedni z meine freund robią łuki, inni ??pletą?? kolczugi i im to nawet ciekawie wychodzi, inni kują miecze ( długo by wymieniać ) a ja postanowiłem szyć dla nich różne rzeczy koszule suknie średniowieczne i etc. bo przecierz w samej kolczudze na miasto nie wyjdą. zajmuje się wszystkim co mnie zainteresuje zbudowałem przenośny zakłucacz fal radiowych, kusze w której trzeba podpiłowac cyngiel( ale strzela) zacząłem robi ukryte ostrza i strój asasyna, myśle szyc śreniowieczne ubrania.

kto wie może się jakiś interes z tego wykluje
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam:)

Moja przygoda z szyciem zaczęła sie właśnie od strojów średniowiecznych!:) życzę powodzenia:)
________________________________________________________
zapraszam na mój blog: http://ignacynka.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj :) życzymy powodzenia w rozwijaniu nowej pasji :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
witam serdecznie....
co Wy z tymi średniowiecznymi strojami robicie ??? Ktoś to kupuje?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
jest popyt koszule lnianą można za 150 zł sprzeda jak średniowieczny jest krój
Avatar użytkownika
Świeżynek
i inne gadzety ze śreniowiecza
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Joan niedługo 601rocznica bitwy pod Grunwaldem więc umiejętność szycia takich strojów jest jak najbardziej na miejscu o tej porze roku!!!Mój synek już się przygotowuje też chciałam sobie coś uszyć....ale już pewnie nie zdążę.Miał to być strój wieśniaczki,ale synek się nie zgadza bo on ma być rycerzem a rycerz to przeważnie syn bogatych rodziców
...a tak pięknej sukni nie zdążę już uszyć!
Gurux2 WITAJ mój syn będzie Twoim fanem!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietny pomysł, tylko aby szyć takie stroje trzeba mieć na nie zbyt. Uwielbiam szyć rzeczy skomplikowane- większa satysfakcja. "Od zawsze" szyje stroje kiedy tylko jest na nie czas - od strojów karnawałowych dla dzieci począwszy po stroje dla dorosłych, lecz oczywiście w sezonie karnawału. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Jeśli mogłabym coś więcej dowiedzieć się na ten temat chętnie przeczytam

--- Ostatnio edytowane 2011-06-28 20:11:20 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witamy :)
poprosimy o jakies prace
Avatar użytkownika
Administrator
Ja myślę, ze tak jak na ręcznie kute miecze i zbroje jest bardzo duży zbyt tak i na takie stroje będzie! Świetny pomysł dla osoby, która się tym interesuje i która to lubi :)
A tak w ogóle to witam na forum :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.