Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam,
zanim wystawię to "cudo" na allegro podpytam tutaj.
Czy ktoś chce kupić Owerlok Łucznik Minilock FN 2-9? Kupiłam go w grudniu 2010 ze sklepu NEO24pl, używałam może 5 razy, jest na gwarancji (2 lata od zakupu). Kosztował około 190 zł, a ja proponuję 90 zł za maszynę + 21 zł za paczkę pocztowę ekonomiczną (waga około 10 kg z opakowaniem). Opinie o nim jakie są, każdy wie, ale znam jedną Panią (pobierałam u niej kilka lekcji na początku mojej "kariery" krawieckiej), która potrafi nad takim zapanować i szyje na nim cuda. Ja jednak mojego nie okiełznałam, nie mam tyle cierpliwości, choć jedne spodnie i spódniczkę na nim obrzuciłam całkiem ładnie :-S


No więc, moja oferta jest aktualna przez tydzień :D
Mam wszystko, oryginale opakowanie, instrukcję w języku polskim (prawie polskim, bo są tak ciekawe błędy jakby była napisana przez obcokrajowca :p)

Jak wrócę do domu wrzucę zdjęcia.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
czekamy Joasiu na fotki
ja mam 2-7 D juz 11 lat,najzwyklejszy ale nadal dobrze obrzutke robi :)

--- Ostatnio edytowane 2011-07-01 18:20:38 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co dokładnie robi ten owerlok a może czego nie robi że jest taki trudny do okiełznania :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja po prostu nie potrafię go wyregulować do konkretnej tkaniny, albo mi plącze albo zrywa nitkę. Jak mi się przez przypadek udało go ustawić to obrzuciłam spodnie i spódnicę, a potem brakło mi cierpliwości na przestawianie na inny materiał i poddałam się :)

Na zdjęciu nie ma założonych nitek do igieł, nitki zrywają mi się wszystkie, albo ustawię go tak, że góra się zrywa, albo dół. I nijak nie potrafię wyregulować dobrze. Nitki raczej nawlekam dobrze.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-02 00:38:33 przez Joasia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Joasiu to ja kupię od ciebie ten owerlok mam nadzieję że dam sobie z nim radę,w najgorszym wypadku opchnę go gdzieś dalej,daj znać pocztą e-mail jak z zapłatą :)
Avatar użytkownika
Administrator
Czy mogę w takim razie już zamknąć watek?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, wystąpił problem, bo nie mogę znaleźć dowodu zakupu a bez dowodu przepada gwarancja :( Właśnie jestem w trakcie przeprowadzki i nie wiem czy go nie wyrzuciłam :( Nigdzie nie mogę go znaleźć (zresztą prawie niczego teraz nie mogę znaleźć :p )
Być może będę go jeszcze raz wystawiać jako prawie nowy, ale bez gwarancji.
Wstrzymaj się trochę z zamykaniem, na razie jestem w kontakcie z Edytą i usilnie przeszukuję kartony.
Avatar użytkownika
Administrator
OK, tylko daj(cie) znać jeśli dobijecie targu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ok, już znalazłam :D
Łucznik sprzedany, zbieram na "łatwiejszego" overlocka :)
Można zamknąć wątek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ok, już znalazłam :D
Łucznik sprzedany, zbieram na "łatwiejszego" overlocka :)
Można zamknąć wątek.

2 strony: 1 2 >

Wątek jest zablokowany.