Wersja do druku

23 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ja w sprawie radia w internecie:
Natalio, dzięki za wszystkie linki do reportaży radiowych. Istne perełki.
Do stacji radiowych komercyjnych mam taki stosunek jak do sieciówek odzieżowych : nie, dziękuję.
Chociaż słyszałam, że kształtują światopogląd.....No, to mój jest nieukształtowany....
Taki, wręcz rzekłoby się - bezkształtny? :D:D

U mnie od wielu lat radio służyło za budzik i słuchałem tylko rano przez 2 godzinki, albo w pracy sobie plumkało w tle.:) Ale często wyłączałem, bo mnie rozpraszało. ja miałem zawsze taką specyfikę roboty, że potrzebowałem ciszy i skupienia, kiedy rozgryzałem burdelik, który pracowicie robili inni...:) A jak już słuchałem radia, to tylko ROXY. W innych stacjach jest straszliwy spam muzyczny, co potrafi mi nawet skutecznie popsuć nastrój na pół dnia:nie:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A teraz z innej beczki. Na stronie Burdastyle są dostępne webinaria. Korzystacie z tego? Jest wygodne? Szybko się ładuje? Warto? Któreś polecacie? Zarządzacie tym jakoś, w sensie zarządzacie linkami?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zarejestrowałam się w celu oglądania webinariów i co dalej. One są dostępne tylko o konkretnej godzinie? One są płatne?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zarejestrowałam się w celu oglądania webinariów i co dalej. One są dostępne tylko o konkretnej godzinie? One są płatne?
Tu są seminaria, które się jeszcze nie odbyły i te, które już były. Wszystkie są dostępne za opłatą. Pojedyncze seminarium trwa 60 minut (tak wynika z maili, które dostaję ze strony B.Style). Po kliknięciu na przykład w On-Demand Webinars otworzy Ci się to. Te, które są na żywo są o konkretnej godzinie.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zarejestrowałam się w celu oglądania webinariów i co dalej. One są dostępne tylko o konkretnej godzinie? One są płatne?
Tu są seminaria, które się jeszcze nie odbyły i te, które już były. Wszystkie są dostępne za opłatą. Pojedyncze seminarium trwa 60 minut (tak wynika z maili, które dostaję ze strony B.Style). Po kliknięciu na przykład w On-Demand Webinars otworzy Ci się to. Te, które są na żywo są o konkretnej godzinie.


Fides, wczoraj doszłam do tych samych wniosków. Wszystkie te webinaria są płatne. Szkoda, jestem zawiedziona, no ale mówi się trudno.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Od razu powinna być informacja, czy materiały są darmowe czy płatne :-(

--- Ostatnio edytowane 2013-10-04 14:47:45 przez Manitios ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Co z tym "na prawdę?" Ta sama osoba, czy co?

I jaki subtelny, niby nic nie znaczący nick...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-10-07 14:45:33 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zauważyłaś, że ostatnio dużo jest takich jednorazowych użytkowników?.:zly:

--- Ostatnio edytowane 2013-10-07 16:46:21 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MarTynka1 napisał:
Bardzo fajna strona to www.zrobsobiekrem.pl
Następna Spamerka?
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

23 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.