Wersja do druku

154 strony: « < 131 132 133 134 135 136 137 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wlasnie wczoraj nabylam to vintage(owe) wydanie specjalne i musze powiedziec, ze pomimo ze jest bardzo ladnie wydane nie ma w nim nic specjalnego :nie:
Myslalam , ze burda odkurzy kilka orginalnych wykrojow z tamtych lat ale sie zwyczajnie rozczarowalam poniewaz sa one tak zmodernizowane , ze tak prawde powiedziawszy z wykrojami z tamtej dekady maja niewiele wspolnego, pomijajac wszystkie stylizacje, ktore redakcja nawet nie probowala wystylizowac na lata 50-te....szkoda a nawet wielka szkoda :bezradny:

pozdrawiam Masza

p.s. kupilam to wydanie, poniewaz z sentymentu kupuje wszystkie wydania burdy(pominawszy jedynie wydanie "burda plus" czyli w Pl "duze jest piekne")
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już jest? Czytałam, że w Rosji dopiero 18.12 będzie, w Polsce 5.11, to gdzieś się pojawiła jeszcze wcześniej :D

Mogłabyś zeskanować strony z rysunkami technicznymi? :zawstydzony: bo chyba umrę z ciekawości, zanim się pojawi ta burda w Polsce ;)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak, tak juz jest, w jej "ojczystym" kraju zazwyczaj pojawia sie najwczesniej ;)

ponizej fotki rysunkow technicznych....mam nadzieje , ze nie jest to naruszeniem praw autorskich

pozdrawiam Masza

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :) No faktycznie jak się patrzy na rysunki, to szału nie ma... Jedyne, co jest dla mnie ciekawe, to żakiet z bordowego kompletu. Ale i tak pewnie ją kupię :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Administrator
Tak samo było z wydaniem "Burda klasyka" czy jakoś tak. Piękna okładka (modelka w czerwonej sukience i kapeluszu), wspaniałe zdjęcia, cudowne tkaniny a modele tak beznadziejne że szkoda gadać. Kupiłam dla zdjęć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skorzystam na pewno z wykrojów sukienek:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej,
mam dla Was fotki z najnowszego grudniowego(wiem jest jeszcze pazdziernik ;) ) wydania burdy style. Tak na pierwszy rzut oka wydaje mi sie, byc bardzo udanym numerem....napewno je przygarne bo sa w nim co najmniej 4 "must have" wykroje, ktore bede chciala "zmaterializowac" ;)
a tu link, same popatrzcie i ocencie ;)..... http://www.p-an-da.com/2014/10/burda-122014.html

pozdrawiam Masza

--- Ostatnio edytowane 2014-10-30 20:42:29 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obejrzałam co będzie miał do zaoferowania grudniowy numer i już wiem, że warto czekać:)
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, ja też już czekam z niecierpliwością :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A Burda na listopad jest już w kioskach? Bo szukałam i znaleźć nie mogę.
Chyba sobie wykupię prenumeratę hmmm

154 strony: « < 131 132 133 134 135 136 137 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.