Wersja do druku

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ooooo, JA MAM taki full "niepotrzebnych " starych materiałów,że chyba e-coli się zabiorą...
w dodatku"coś" mi każe kupić szarlotkę, albo tunikę morską z jedwabiu.
Garnitur - BO NIE MAM JUŻ CZEGO NOSIĆ, zmieniłam figurę,przybyło mięśni co prawda, ale szczupła się robię też,potrzebuję nowości na sobie,mam za to w kolorze RÓŻ niestety, koszmar materię z dawnych lat...i taką samą sztuczną zieleń,to jakoś może wyjdę na swoje,bo wszystko co miałam tsraz nagle SPADA.
Chyba gdzieś jest w Burdzie taki wątek, bo kiedyś je zbierałam, zwł. "Duże jest piękne"...
Utyła za to jeszcze bardziej kumpelka a ona lubi róż, mam za to piękny pastelowy żakiet angielski, i deficyt w szafie, wszystko poliestrowe zeszło na coVID , zielone miałam bez guzików drugie niebieskie, indygo zaginęło bezpowrotnie za małe.. może nikt się nie połapie że został doszyty horror, bo park maszynowy wrócił...
Overlock i hafting może co zmieni?
Akurat na wojnę cholera...
Spodnium czy spódniczkum? Nie mam nic...

--- Ostatnio edytowane 2022-06-22 19:02:53 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiem że prenumerata wychodzi zdecydowanie taniej ale nie mogę się na nią zdecydować bo mam obawy jak długo będę musiała czekać na dostarczenie mi jej do domu . Jak ja nie mogę się nigdy doczekać następnego numeru. W piątek rano jak wychodzi już ją kupuję. A tak to kiedy bym ją miała? Może ktoś wie?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem niestety, zapytaj może we Wrocku, bo tam mają zdaje się redakcję, to ci na mur -marmur powiedzą przez telefon. Ja niestety, tam nie mieszkam, chociaż rodzinka - of course.
Ewentualnie listkonoszów.
Najgorszy przypadek to elektroniczne ale treściwe sprawozdanie na burdastyle i burda.pl. Do twego za 15 zł masz dowolny wykrój do ściągnięcia.

--- Ostatnio edytowane 2022-07-25 08:58:00 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam pytanie czy ktoś szył może, bądź szyje sukienkę taką co jest 1 okładce ? Mam na mysli w kwiaty z żółtymi ramiączkami.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chodzi o sukienkę z wydania lipiec 2022? Ja co prawda nie mam tego wykroju, ale z tego co się zorientowałam jest to sukienka dwuwarstwowa. Coś jest niejasne w opisie?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też jestem ciekawa czy ktoś ją szył ;) Pięknie wygląda. Ja jestem ciekawa jak sie układa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewno lepiej, bo ramiączka są freestyle, możesz "zwinąć" je z pasmanterii. Tak, to może być nawet jako A-wykrój,kroisz podobnie jak spódniczkę tylko dokładnie mierzysz obwód biustu, bo na ogół ten jest najszerszy, i obwód bioderm i szyi. Tak to nawewt muślin czy dżersej bym sugerowała żeby to zastąpić bawełną np. eko- nieprzezroczystą... bo to napisała właśnie Fides.
Tak to sobie wzgl. wzornictwa wyobrażam.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.