Wersja do druku

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Burda 3/2016 zapowiada się ciekawie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Avatar użytkownika
Administrator
Szału nie ma...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Skusiłam się reklamą i kupiłam prenumeratę 12 numerów Burdy za połowę ceny..
W sumie mam mieszane uczucia- dwa numery, które dostałam są mało ciekawe, na pewno nie kupilabym ich w kiosku za normalną cenę.
Dotychczas kupowałam tylko wybrane numery- wychodziło mi kilka w roku..
coraz więcej zapełniaczy, przeróbek, artykułów towarzyszących o biżuterii i kosmetykach.. modele też eksploatowane do granic możliwości- jedna baza i wykonane 3 produkty różniące się długością albo wykończeniem rękawa..

Poobserwuję jeszcze przez te kilka miesięcy, ale coś czuję, że prenumerata mija się z celem..
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja od zeszłego roku prenumeruje i w sumie też coraz bardziej zawiedziona:/ kwiecień to wogole porażka, worki wzorzyste i worki gładkie ale może do lata będzie ciekawiej;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny, wszystko zależy od gustu.
Ja przez parę miesięcy nie kupowałam burdy w ogóle obejrzałam na ogół i odkładałam na półkę.Jak również wydanie specjalne.
Zwłaszcza że trudno tam o "niewymiarowe" modele, moje niewymiarowe miary być może się i zmieniły, ale to znaczy tyle co i przedtem...Dziewczyny na pewno pamiętają zdziwienie konstruktorki na zlocie która wszystko mi poprzerabiała na niemożliwe do założenia.
Po prostu w jednym punkcie mam 44 w innym 46 w innym 50 a niekiedy wypadam ze schematów :nerwus::angel:
A nr kwietniowy bardzo mi się spodobał i zaraz lecę po niego i po nici do maszyn na wyprzedaży w Eklerku :D
Natomiast burda dla puszystych i burda vintage zostaje w kiosku jak na moją opcję :jezyk_oko:
Po prostu dla każdego jest coś innego atrakcyjne.
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dużo ciekawych ciuszków, chyba warto się zaopatrzyć :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Czerwiec super:)
Avatar użytkownika
Administrator
Faktycznie niezły :) wart zakupu.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.