Wersja do druku

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dodam tylko, że jest dziś oferta na prenumeratę 12 miesięcy za 84zł (czyli płacimy tylko za 6 numerów)
Avatar użytkownika
Administrator
Aż tak to nie będę ryzykować choć oczywiście cena kusząca :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja się mocno zastanawiałam na tym, ostatecznie jednak nie zamówiłam. A teraz to w sumie to trochę żałuję ...

Odnośnie Burda Moda dla dzieci 1/2016 to dla chłopców cienko. Jeśli ktoś się zastanawia to tu modele z rozmiarami: http://www.naukaszycia.pl/2016/05/burda-moda-dla-dzieci-2016-1.html

--- Ostatnio edytowane 2016-05-07 12:15:04 przez megidka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też widziałam tę ofertę na roczną prenumeratę i tez sie nie skusiłam.
Miałam prenumeratę Burdy przez 3 ostatnie lata. Na 36 numerów zostawiłam sobie 5. Resztę posprzedawałam i pooddawałam.
Z 2015roku żadnego numeru nie zatrzymałam. :( Jedynie kupiłam sobie numer specjalny "Lata 60te".


--- Ostatnio edytowane 2016-05-08 23:32:54 przez longredthread ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam taką prenumeratę roczną. Ale zgodzę się, że ostatnio w Burdzie mało ciekawie. Wolę wydania z lat 90tych. Które co jakiś czas sobie w antykwariacie kupuję.
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem czy trafiłam we właściwy wątek - powiem o co chodzi. Kupiłam Burdę "Duże jest piękne" nr 1/2017 i wypatrzyłam bluzeczkę która mi się spodobała, chętnie bym sobie taką uszyła ale niestety nie ma do niej wykroju. Pomyślałam że zrobię tak: prostą formę przodu bluzki porozcinam w 3-4 miejscach od dołu promieniście w stronę dekoltu, rozłożę jak wachlarz - powstanie taki wycinek koła. Po zszyciu boków i ramion zmarszczę dół przodu, przyszyję na dole bluzki pasek do wiązania - czy dobrze kombinuję? Proszę poradźcie:(:( Załączam zdjęcie z w/w Burdy.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Podobna bluzka do rozm. 44 jest w Burdzie 10/2016
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serdecznie dziękuję za namiar :), popytam o tę Burdę wśród szyjących znajomych.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zauważyłem, że na stronie Burdy są tylko damskie wykroje, nie ma męskich - czuję się dyskryminowany;).
Ja wykroje Burdy i innych marek czerpię z tkaniny.net, choć jest to ciekawe, bo nie ma opisów po polsku (niemiecka firma). Ale akurat nie jest to dla mnie przeszkodą, nawet frajdą, bo mogę poszerzyć krawieckie słownictwo w obcym języku.
Ale czy znacie źródło, gdzie można kupić wykroje męskich ubrań z opisem po polsku?

--- Ostatnio edytowane 2020-01-13 07:28:32 przez Czarnapaskuda ---
________________________________________________________
Szycie to jest życie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przesadzasz Czarnapaskudo, oj przesadzasz.
Oto dlaczego tak mniemam: https://sklep.burda.pl/wykroje/mezczyzna.html

154 strony: « < 148 149 150 151 152 153 154 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.