Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry!
Spodobało mi się to forum, bo jest czyste i poukładane, (na poprzednim na którym byłam był według mnie chaos, takie miałam odczucie) dlatego postanowiłam się zarejestrować ;)
Ja w ogóle zaczynam przygodę z krawiectwem. Lubię modę, kocham ubrania. Niestety nie mam za dużo kasy na wydawanie ubrań, więc takie szycie to no cóż... fajna rzecz ;)Poza tym w końcu będę mogła uszyć swoje projekty. Tak, tak. trochę rysuję, a raczej bazgrolę xD Poza tym na prawdę mi się to podoba. I ta satysfakcja z uszytej rzeczy! ;) Jak na razie uszyłam jedną spódniczkę, pomagała mi babcia - jednak było to na baardzo starej maszynie Singer (takie bardzo, co nie miała nawet silniczka, tzn miała, bo babcia sobie dorobiła, ale nie taki własny, od produkcji). Chciałam kupić sobie własną maszynę, ale ciocia stwierdziła, że jak na naukę, wystarczy mi stara maszyna, więc dała mi swoją, starego łucznika predom 466. jak na razie mi odpowiada, może kiedyś kupię lepszą ;)
Aha, za bardzo nie wiem jakbym mogła się do was zwracać, bo z tego co się orientuję jesteście starsze ode mnie. (Ja mam 15 lat) Czy odpowiada wam, bym zwracała się do was po loginie bez 'per pani' aby było po prostu prościej? ;)
pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Matko, żadne "pani"!!!

Przecież ja też mogę mieć 15 lat i wkleić jako avatar zdjęcie mamy, żeby się uwiarygodnić... ;-) Tak może działać internetowa anonimowość...

Pościg za nowinkami "maszynowymi" nie musi mieć wiele wspólnego z doskonaleniem techniki. To kiepska baletnica musi mieć spódnicę bez skazy... Dobrej - żaden rąbek nie będzie przeszkadzał ;-)

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no witaj "Mlodziaku"
:)
ucz sie ucz i realizuj swoje nabazgrolone dziela
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj :)

Puki co starczy ci maszyna którą masz, a kiedyś...kiedyś kupisz sobie lepszą
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam i ja.
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj!
Cieszę się, ze dotarłaś do nas :) I cieszę się, ze wreszcie ktoś zauważył porządek na forum :D
Maszyna na której obecnie szyjesz jest wystarczająca :tak: wieeeele z nas na takich "babciach" uczyło się szyć.
A co do zwrotów grzecznościowych proponuję zwracać się po nicku - tak tutaj robimy najczęściej :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus bo my (użytkowiniczki) jesteśmy już tak przyzwyczajone do tego porządku i świetnej atmosfery, że nie wyobrażamy sobie żeby mogło tutaj być inaczej :oklasky:

karoLinka Witam Cię serdecznie :luzik:
Avatar użytkownika
Administrator
Sus bo my (użytkowiniczki) jesteśmy już tak przyzwyczajone do tego porządku i świetnej atmosfery, że nie wyobrażamy sobie żeby mogło tutaj być inaczej :oklasky:
Ahaaaa to, takie kredki :D No to się cieszę, naprawdę cieszę ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
zaiste
forum jest przyjemnie przejrzyste - tak powinno być w moim pudełku z przyborami krawieckimi :D
________________________________________________________
Imitacja to najbardziej żałosna forma uwielbienia

http://snowblackcorsets.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj karoLinka :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.