Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:zalamka:
a ja dalej nie rozumiem
obserwuje wątek z zainteresowaniem, bo bez problemu radzę sobie z obszyciami bez rękawków, ale rękawki z obszyciem to dla mnie zagadka :mysli:

robiłam sukienkę z takimi "pół" rękawkami... chciałam wszyć podszewkę, ale taką uproszczoną, kończącą się na ramionach (właśnie tak jak to ma być z tym obszyciem)... no i musiałam ułatwić sobie sprawę, bo kompletnie nie wiedziałam jak to ugryźć. Podszewka "trzyma się" tylko na dekolcie (podkroju dekoltu) i na zamku (zamek jest z tyłu), pachy podszewki wykończyłam pliską ze skosu. Nie jest źle, ale miało być lepiej... :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Susanno BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!CZUJE SIĘ WYRÓŻNIONA!!!!!Zaszczyciłaś mnie!!!!Ach jak się cieszę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:buzki::buzki::buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny gratuluję i bardzo dziękuję za pomoc - udało się :hura::hura:
jak najbardziej tytul zasluzony :oklasky:
Ale odszycia pach juz nie stebnuje bo chce jeszcze dzisiaj skonczyc.
Teraz tylko trzymać kciuki żeby modelka weszła w bluzkę i żeby wszystko pasowało!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny gratuluję tytułu,wielką sztuką jest dobre wytłumaczenie o co chodzi, tobie się to udaje znakomicie :oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:buziak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A oto i rzeczona bluzeczka. Dzięki jeszcze raz Trinny!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bluzeczka jest!!!Modelka zadowolona!!!Tobie też GRATULUJĘ Sallmo SAMODZIELNIE ODSZYŁAŚ DEKOLT I PACHY SPOSOBEM KONFEKCYJNYM!!!!Trudne ale Tobie się już udało!!!!Mam nadzieję,że polubisz ten sposób!!!Pozdrawiam!

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.