Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj Olu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie!! Twoja historia mnie oczarowała :) Kurcze, może też powinnam wywrócić swoje życie...
Mam nadzieje że Ci sie powiedzie i trzymam za Ciebie kciuki :*
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ponownie dziękuję za wsparcie i życzliwość.
Przed podjęciem radykalnej decyzji o rezygnacji z pracy etatowej musiałam sobie odpowiedzieć na kilka pytań:
-podstawowe - czy mam wystarczające zaplecze finansowe, by wytrzymać pierwszy rok działalności?
niestety - nie tylko zapał i ciężka praca wystarczą, by zmienić swoje życie w naszym otoczeniu biznesowym - koszty prowadzenia działalności i sam start to duży wydatek
-drugie pytanie - czy mam w swoim otoczeniu ludzi, którzy zawsze będą mnie wspierać?
-trzecie pytanie - czy moje życie rodzinne jest tak stabilne, iż mogę poświęcić 99% sił i czasu na własną firmę?
Mam to szczęście, że na wszystkie pytania odpowiedziałam: tak. I chociaż pieniądze z konta znikają w tempie zastraszającym, to wiem, iż mój Partner i moja córka zawsze mi pomogą, grupa przyjaciół również. A że córcia jest prawie pełnoletnia i niedługo rozpocznie samodzielne życie - mogę sobie pozwolić na całkowite zaangażowanie w firmę.
Start firmy okupiłam strasznym stresem i utratą wielu kilogramów (normalnie jestem chudy Olek - a teraz to szkieletor).
Pomimo kilku dni, gdy straciłam wiarę w siebie - nadal jestem optymistką.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Olu :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A że córcia jest prawie pełnoletnia i niedługo rozpocznie samodzielne życie - mogę sobie pozwolić na całkowite zaangażowanie w firmę.
Olu, jesteś przypadkiem potwierdzającym moją prywatną opinię - że jeśli są na to warunki - nie ma co odkładać macierzyństwa na później.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
OluWitam i NAPEWNO CI SIĘ UDA!!!:hura:
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Olu!
O matko jakbym czytała o sobie - etatowa pracownica przy kompie ;) Fakt faktem lubię moją prace (wykonuję ją od 10 lat) ale szycie pozwala mi przenieść się na wyższy poziom i "odmóżdżyć się" ;)
Bardzo się cieszę, że do nas trafiłaś, gratuluję podjęcia "męskiej" decyzji i trzymam kciuki za powodzenie. Pisz śmiało, w razie problemów napewno pomożemy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U mnie jest to samo - od 8-16 absolwentka Polibudy projektująca wentylacje, a tylko czekam aż skończe "szychte" i pobiegnę do domu coś skroić, uszyć, lub chociaż poprzeglądać Burde :D

Olka witam i życzę powodzenia

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.