Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Prowadzę firmę eventową i czasem zdarza się, że muszę coś uszyć - ciuchy dla animatorów, jakieś reklamowe ciuchy dla hostess, itd. To zdarza się raz na jakieś czas, więc potrzebny mi ktoś na konkretne zlecenia.. Czasem jest to coś dziwnego, wręcz teatralnego - np. strój dla Sherlocka Holmesa, czasem np. 50 takich samych sukienek.. Najlepiej, żeby krawiec/krawcowa był/a z Warszawy, bo to ułatwia kontakt.
Szukam też kogoś, kto uszyłby torebki ze skóry - skóra miękka i raczej proste formy, bez kaletniczych szaleństw.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,mam doświadczenie przy realizacji takiego zlecenia. Jestem krawiec-projektant świadczę usługi w szyciu miarowym , szycie odzieży dla nietypowych ,projektowanie , stylizacja, kreowanie wizerunku, szycie odzieży i nietypowych zleceń do reklamy oraz dla firm. Wieloletnia współpraca z Agencją Marketingu Zintegrowanego Rossegger Sp.z o.o oraz z agencją Strategia Koledzy&Kreacja SP.z o.o z Warszawy. Zapraszam do kontaktu e-mail; [email protected]
Avatar użytkownika
Świeżynek
mam doświadczenie w szyciu dla teatru oraz na potrzeby fascynatów historii, jestem z Warszawy i często stanowię "pogotowie projektowo-krawieckie" lubię wyzwania związane z szyciem.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.