Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Administrator
Można powiedzieć, że spódniczkę uszyłam na Dzień Kobiet ;) Jakoś tak wyszło. W sklepie zauroczył mnie kolor materiału, od razu człowiekowi weselej i tak jakoś wiosennie. Kokarda na agrafce, wykrój oczywiście z Burdy. Dół do poprawy, chyba obszyję lamówką pod kolor materiału.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna spódniczka , faktycznie na wiosnę, może jak ją będziesz nosić wiosna szybciej przyjdzie , bo jak narazie to u nas pada śnieg :(niestety.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bardzo fajna spódniczka, akurat na wiosnę, która jakoś nie może do nas dotrzeć. Ja ostatnio miałem urodzaj na bluzeczki, i to co mi się udało uwiecznić na fotkach, też uważam , że takie bluzki powinny przybliżyć wiosnę.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus - ładniutki ten tulipan :D
Obyś odczarowała nim wiosnę....
Avatar użytkownika
Administrator
No u nas dziś -13 wiec założyłam jeansy do pracy... Spódniczka poczeka a poza tym ten dół nie daje mi spać po nocach ;)
Boże niech już będzie ciepło!!

Wojtku najbardziej podoba mi się bluzka nr 2 :) Widzę, że dużo z satyny szyjesz ciuszków :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te tulipankowe spódniczki są prześliczne, krój jest świetny, muszę sobie też taką uszyć. Jak dobrze pamiętam Sus to już Twoja druga? Tamta była też prześliczna:)
Avatar użytkownika
Administrator
Tak monko to już drugi tulipanek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczny "kwiatuszek", a co z tym dołem bo nie wiem o co chodzi? źle się układa czy jak?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękniusi tulipanek i kolor uroczy :) Wiosna tuz za rogiem chyba ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Śliczny "kwiatuszek", a co z tym dołem bo nie wiem o co chodzi? źle się układa czy jak?
Niestety źle się układa bo on nie jest na prosto tylko z przodu lekko po łuku. Na zdjęciu tego nie widać ale nie podoba mi się jak się układa :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.