Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wspominając dawne czasy, składam tą drogą wszystkim sympatycznym Paniom, udzielającym się na naszym Forum, serdeczne życzenia szycia wspaniałych kreacji. I jak to bywało w PRL-u piękny gożdzik, rajstop ze względów logistycznych nie mam możliwości ofiarować.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :D
Rozbawiłeś mnie z samego rana :D
Zwłaszcza za to dziękuję :)
Avatar użytkownika
Administrator
Dzięki Wojtku za pamięć i piękne gwoździki ;) Dobrze że nie umieściłeś zdjęcia nylonowych rajstop :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki Wojtku za życzenia. Goździki to piękne i cudnie pachnące kwiaty- zapachniało mi dookoła i jest miło. Żal mi trochę tych rajstop elastycznych bo bym nieco zaoszczędziła ale jakoś to przeżyję,może mąż dołączy do goździka? Ja przez lata pracowałam w szkole, potem w przedszkolu więc w Dniu Kobiet poza kwiatami dostawałam również czekolady, bombonierki i własnoręcznie wykonane laurki-te ostatnie cały czas przechowuję i często do nich wracam-zawsze mnie wzruszają.Ile tam było wyznań miłości?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
No to kilka laurek od moich dzieci,z okazji naszego Święta.Pierwsze dzieło to mój "wierny" portret pędzla mojego sześcioletniego wówczas syna.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oczywiście ostatnie zdjęcie to ja, coś mi się pokręciło przy wgrywaniu, jeszcze słabo mi to wychodzi. Sorry. Ale ładna jestem co?:D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dzięki Wojtku za życzonka :D
Avatar użytkownika
Administrator
Dona piękne laurki a jakie fantastyczne życzenia :D Te urocze błędy ortograficzne które wywołują lekki uśmieszek bez krzty cynizmu :) Dzieciaki sę kochane . Portret pięęęęęęęęęęęeeeekny :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Laurki są urocze...:angel:
Portret interesujący - trudno sobie wyobrazić (znając dziecięcą inwencję) jak możesz wyglądać :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dziękuję za życzenia, miło gdy wśród samych kobiet jest chociaż jeden pan, który o nas pamięta.
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.