Wersja do druku

34 strony: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To by rzeczywiście było bardzo przykre i rozczarowujące. Nie udało mi się znaleźć w sieci instrukcji, więc nie potrafię pomóc.
Avatar użytkownika
Świeżynek
No właśnie też mnie to zastanawia bo w sumie wszystko jest , tylko ta drabinka mnie zastanawia.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przykro mi, nie znalazłam żadnej konkretnej specyfikacji tego modelu. Znalazłam jedynie na jednym forum taką wypowiedź: Just because a serger is a 5-thread does not mean it is a cover stitch machine. The fifth thread does a chain stitch.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Znalazłam coś takiego
http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/singer-overlock-14-u-185-b-*5-faedig*-wenig-benutzt/120913353-282-4423?ref=search
tam w zdjęciach są ściegi tej maszyny ale nie wiem czy jest tam drabinkowy :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem tu nowa więc WITAM wszystkich.
Zakupiłam ostatnio używany overlock signer 14U 185B jak sądzę nie jest już pierwszej młodości ale wygląda dosyć dobrze. Jest pięcio nitkowy ale za nic nie wiem jak zrobić nim ścieg drabinkowy bo w instrukcji go nie ma.
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję. Tak wygląda
Sama się zastanawiałam nad tym overlokiem. Też sądziłam, że ma drabinke.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ni ma
Avatar użytkownika
Świeżynek
No też tak myślę , qurde szkoda :szok:
dzięki za odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie szyłam nigdy ściegiem łańcuszkowym i nie mam do niego dostępu, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się czy on by się nie sprawdził do zszywania dzianin lepiej niż ścieg prosty w maszynie do szycia.

A co do przykrej przygody z tym Singerem, to szkoda, że tej wiedzy nie było wcześniej na forum, żeby uniknąć błędu, no ale trudno.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co do przykrej przygody z tym Singerem, to szkoda, że tej wiedzy nie było wcześniej na forum, żeby uniknąć błędu, no ale trudno.
Jeśli masz na myśli overlock 5 nitkowy versus ścieg drabinkowy, to wydaje mi się, że Ania wspominała już na tym forum, że jedno z drugim wcale nie idzie w parze.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chodzi mi o to, że jeżeli wśród pięcionitkowców istnieją podgrupy owerloków z różnymi funkcjami, to może warto je zdefiniować i wpisać do wątku "czego ten owerlok nie potrafi". Chodzi mi o dostarczenie wiedzy usystematyzowanej.

34 strony: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.