Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim Panią. Mam do Was 1 znaczne pytanie. Da sie zrobić przez krawcową znak firmowy? taki np jak ma adidas? Chodzi mi o taki ktory jest wykonany z nici. I wogole jakie znacie inne sposoby np przez prase termotransferową ??
Prosze o pomoc
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
heh
na hafciarce
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z roksanitką - hafciarka to chyba najlepszy pomysł na zrobienie znaku firmowego. Można go haftować bezpośrednio na tkaninie bądź zaprojektować naszywki lub wszywki

--- Ostatnio edytowane 2011-09-23 20:11:14 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
jaki jest koszt owej hafciarki O_o ? :D
Ale takiej ktora nie kosztuje wiele a zarazem nie spartoli wykonania
Procz hafciarki do uszycia od zera np. bluzki potrzebuje tylko maszyny do szycia?

--- Ostatnio edytowane 2011-09-23 21:16:55 przez Piotrekjpg ---

--- Ostatnio edytowane 2011-09-23 21:21:41 przez Piotrekjpg ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
juz znalazłem ale dziekuje
nurtuje mnie jeszcze ostatnie pytanie "Procz hafciarki do uszycia od zera np. bluzki potrzebuje tylko maszyny do szycia?"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
stębnówki i owerloka :)
no i zależy jakiej bluzki ;) bo jeśli chodzi o odzież sportową (też szyłam kiedyś), korzysta się jeszcze z dobrodziejstw np: dwuigłówki...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeśli szycie domowe, na własne potrzeby - to wystarczy sama maszyna do szycia.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzieki Monika czyli rozumiem,ze wydatek uszycia od zera bluzki lub spodni to wydatek około 15 tysięcy. oczywiscie chodzi o koszt maszyn:P

--- Ostatnio edytowane 2011-09-24 16:57:40 przez Piotrekjpg ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie chciałam Cię zniechęcać, nie mniej jednak jeśli chodzi o odzież sportową przeważnie używane są maszyny przemysłowe, samo wszywanie gumy to wszycie jej na owerloku, a później na dwuigłówce łańcuszkowej... jeśli to ma być profesjonalnie to stębnówką się nie da... ale wszystko zależy od modelu jaki chcesz uszyć... część bluz i spodni szyje się na owerloku i stębnówce... na dwuigłówce rozszywamy też np: szwy na rękawach, czasami nogawki... wszystko zależy od materiału i modelu... jeżeli szyjesz z dzianiny to dwuigłówka się przyda, stebnówką wszystkiego nie załatwsz, no i jeszcze, często używa się stębnówki łańcuszkowej...
nie chcę być złośliwa, nie pomyśl tak..
szyłam to kiedyś i takich maszyn używałysmy... mało tego, w zależności od modelu w ruch szła napownica, gumopaskarka- to do wszywania gumy już tak jak powinno być... ale takie maszyny są w szwalniach... sposobem domowym na własne potrzeby, wystarczy Ci owerlok i stebnówka:)

powodzenia:)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.