Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję serdecznie za wszelkie sugestia!
Już odpisuję:

Agaaffku baby hem chciałam uniknąć ;) Na sztywnych tkaninach to spoko ale na czymś tak miałkim i wiotkim - masakra jak dla mnie :/

Czeremcho nóż ścinał conajmniej 0,5 cm tkaniny :tak: myślę, że coś z naprężeniem nici było nie tak, choć gdy szyłam normalnym ściegiem to łańcuszek był elegancki.

Trinny a Ty do obszywania takich cienkich tkanin to używasz zawsze 2 nitek?? Bo ja cały czas szyję na trzech, nawet gdy używam sciegu rolujacego to też na trzech. Może powinnam przestawić się na 2 nitki?? Hmmm...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aha - jeszcze jedno - ustaw trochę rzadszy ścieg. Może to też pomoże?

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak Susanno używam ŚCIEGU ROLUJĄCEGO 2 NITKOWEGO do obszywania delikatnych materiałów takich jak muślin,szyfon,organtyna.Tę suknię ślubną z falbanami którą Wam pokazywałam to tak właśnie obszywałam i tyle falban obrzuciłam w ten sposób i było ok a już przy bolerku miałam niezły cyrk i czemu???Ta sama tkanina,nici a owerloc mi już focha strzelił:beczy:Spróbuję tego ściegu na 3 nitki,ale wiem że kiedyś też tak miałam.Pozdrawiam

--- Ostatnio edytowane 2011-09-30 22:01:52 przez Trinny ---
Avatar użytkownika
Administrator
OK dziewczyny, będę próbować. Mam delikatne firanki do obszycia wiec spróbuję szyć 2 nitkami. Ciekawe jak mi to wyjdzie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
w zakładzie jak szyłam owerlok był tak ustawiony że obcinał materiał a do mereżki jeszcze go zawijał na pół na szerokość szwa

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.