Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :)
Potrzebuję profesjonalnej rady, ponieważ moja suknia ślubna jest cała z grubej elastycznej satyny , jest odcinana pod biustem, w momencie zakupu, jakoś nie zauważyłam , że suknia prześwituje, bez różnicy jaka jest bielizna pod suknią . Wygląda to na prawde nieciekawie .

Wiem, że takie sukienki można szyć od początku i np podszyć tiulem, żeby odciągnąć trochę od ciała i żeby tak się nie odznaczała,ale to chyba na etapie szycia ?

Polecono mi kupić halkę - kupiłam halkę do sukni rybka/ albo kształt A
Też nic z tego - halka z kołem odpada , materiał który miał być nieprześwitujący prześwituje, więc i suknia z halką wygląda dwa razy gorzej, bo jest odcięta pod biustem, więc nie dość ,że wszystko prześwituje, to jeszcze widać " gumę " od halki . Załączam zdjęcie sukienki - tak poglądowo

Proszę o jakieś rady bo nie wiem co mam z tym " fantem zrobić"

E.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
suknia
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a nie mozna tej halki co masz doszyc pod biustem?
oczywiscie bez gumy,no i trzebaby ja dopasowac

--- Ostatnio edytowane 2011-10-01 06:45:53 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
niby można , wydrzeć koło i podszyć, ale problem w tym, że halka miała być " nie prześwitująca" a jednak jak zakładam ją pod sukienkę, to tak samo jakby tej halki nie było , nic nie pomaga

jakim innym materiałem można podszyć ?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
moze z jakiejs bawelny lub z tej samej satyny co sukienka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Radzę wykroić formę dołu sukni z satyny lub podszewki wiskozowej.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Administrator
Miałam ten sam problem ze swoją suknią ślubną. Prześwitywała pomimo tego, że była uszyta z 3 warstw materiału: podszewki, grubego atłasu i muślinu. Pomogło uszycie spódnicy ze sztywnika, który nie tylko nadał sukience ładny kształt ale także ją trochę "podniósł", nie przylegała już tak ściśle do pupy ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Susanna czy taki sztywnik jest łatwo dostępny ?:) i czy taką spódnicę można podszyć pod biustem ? bo suknia jest odcinana pod biustem
Avatar użytkownika
Administrator
Sztywnik kupisz w sklepie tekstylnym. Czy da się go podszyć pod biustem - może być ciężko bo to dość sztywna tkanina i generalnie mało przyjemna w dotyku.
Mozę biust podszyć podszewką a do niej doszyć spódnicę ze sztywnika??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
hmmm muszę pomyśleć jak to rozwiązać zeby nie było widać łączenia , gdyby nie to odcięcie pod biustem to byłoby łatwiej :(
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
doszyj te halke wlasnie do tego odciecia

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.