Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich!
Nazywam się Tomasz Sałański i reprezentuję Internetowy Sklep z Tkaninami Figarodo którego chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić:zakupy:.

W ofercie posiadamy ogrom tkanin różnego rodzaju w tysiącach wzorów i kolorów, począwszy od tkanin ubraniowych, sukienkowych, dekoracyjnych i obiciowych na tkaninie pościelowej kończąc.
Aby się o tym przekonać wystarczy wejść do Naszego sklepu i przekonać się osobiście.
Oferta jest obecnie aktualizowana i będzie powiększana systematycznie o nowe tkaniny

Jest to inny sklep od tych które znajdują się w internecie a na pewno pod względem ceny bo tutaj nie ma dla nas konkurencji, mamy najniższe ceny na rynku dzięki temu iż jesteśmy bezpośrednim ich importerem.

Na rynku istniejemy dość długo, jednak sprzedaż w internecie prowadzimy od jakiegoś roku a już mamy stałych klientów a raczej klientki które nas odwiedzają regularnie i dokonują zakupów.

W przyszłym miesiącu rozpoczyna się wielka kampania:hura::hura::hura:

Wszystkich serdecznie zapraszam do Naszego sklepu.:papa2:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć Sklepie z tkaninami Figaro ;P

Czemu nie macie podanego składu surowcowego we wszystkich tkaninach?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak jak napisałem wyżej, oferta jest aktualizowana na bieżąco, skupiamy się na razie na zatowarowaniu sklepu. Ewentualne szczegóły co do składu są raczej oczywiste dla osób które się tym interesują i w tym "siedzą" a ewentualne info podajemy poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Administrator
Witam na forum.
Może jakiś rabacik dla forumowiczów?? Byłoby miło :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
W sumie czemu nie, dla miłych Pań wszystko:buzki:



Dodatkowo może przybliżę okazje i promocje o których wspominałem w tym i innych postach:

Darmowa dostawa, nawet przy płatności pobraniowej(chyba tylko w Naszym sklepie działa coś takiego i nie chodzi mi o branżę tylko o e-sklep ogółem)


Program lojalnościowy gdzie za zakupy zbieramy punkty które można wymienić na złotówki do wydania w Naszym sklepie



Dodatkowo rabaty kwotowe za wystawianie opinii w serwisie Opineo, oraz dostęp do rabatu jak ktoś polubi nasz sklep na Facebook'u

Dzisiaj w sklepie będzie dostępny kolejny rodzaj tafty, a raczej taft.
Zapraszam do zakupów i obserwowania sklepu bo z doświadczenia mogę zapewnić że materiał rozejdzie się przez weekend, a tafty wzór sznurek jest tylko po belce z koloru! No i żeby zwiększyć emocje z zakupów będzie w cenie 12zł brutto za 1mb, a od poniedziałku po 16zł brutto. W sklepie za 1mb takiej takty trzeba zapłacić minimalnie 30zł. Jeżeli ktoś się orientuje w cenach to wie że mówię prawdę:D


Jeszcze jedno sklep jest na oprogramowaniu grupy allegro więc można się logować danymi z allegro, wtedy jest się objętym programem ochrony kupujących jak podczas zakupów na Allegro.


Więc zapraszam:zakupy:

--- Ostatnio edytowane 2011-10-07 09:55:29 przez Sklep z tkaninami Figaro ---
Avatar użytkownika
Administrator
Figaro drugi raz usunęłam Twoją reklamę z wątku KLIK z tej racji, że to ktoś musi Ciebie polecić. Sam siebie nie. Na Giełdzie krawieckiej masz swój wątek i tam proszę się reklamować. Oczywiście jeśli ktoś zrobi u Ciebie zakupy, będzie zadowolony i poleci sklep w w/w wątku to jak najbardziej OK.

No i dziękujemy za rabacik :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam wszystykich..Trafilam na to forum przez[przypadek szukajac dla siebie nowej maszyny...fajnie tu ...bede zagladac czesciej..||Moze znow zaczne cos szyc bo kilka lat nie szylam nic..Ale kupie maszyne i bede dzialac...W sumie moje doswiadczenie z krawiectwem zaczelo sie od szkoly bo jestem krawcowa ale niegy nie pracowalam w zawodzie, ale fajnie jest uszyc cos dla siebie lub bliskich. Kiedys zakladalam na siebie glownie odziez uszyta przez siebie...A ze mam mala coreczke( 5 miesiecy) to pewnie bede szyc jakies sliczne sukienienki dla niej...pozdrawiam wszystkich serdecznie....
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Martynko - witamy!

Nie ma nic przyjemniejszego niż szycie dla małych dziewczynek... Zanim podrosną i zaczną strzelać fochy w trakcie przymiarek ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak jak napisałem wyżej, oferta jest aktualizowana na bieżąco, skupiamy się na razie na zatowarowaniu sklepu. Ewentualne szczegóły co do składu są raczej oczywiste dla osób które się tym interesują i w tym "siedzą" a ewentualne info podajemy poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozdrawiam


Ciekawe, jak na zdjęciu osoba, "która w tym siedzi" rozpoznaje 3-procentowy dodatek lajkry do satyny poliestrowej (że to poliester można w miarę łatwo poznać po połysku). ;)
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.