Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
witam Cię maya :) podziwiam i gratuluję zapału niestety nie pomogę bo do Legnicy mam spory kawał, a ktoś taki by mi się przydał, bo najważniejsze to chcieć się nauczyć i nie zniechęcać się drobnymi błędami tylko dążyć do doskonałości poprzez ciężką i mozolną pracę, oczywiście w drodze zdrowego rozsądku a nie 25 godz na dobę :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Mayu.
Oj ciężka sprawa z tymi prywatnymi lekcjami, krawcowe chyba niechętnie na takowe przystają. Próbuj sama, na początek coś prostego żeby oswoić się z maszyną.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za serdeczne powitanie :)
Dziś mija pierwszy dzień urlopu i jak sobie założyłam, tak działam :) No może nie do końca, bo póki co, oglądam sobie stare Burdy i szukam wykroju na spodnie dla siebie. Mam taki ładny kuponik czarnego materiału a spodni mi brak (poza dżinsami). Dziś jednak szperając w swoich materiałach znalazłam dzianinę, która przez moment służyła jako pokrycie na łóżko córci, i tak na szybko uszyłam sobie tunikę kimono ze ściągaczem na dole. Niestety fotki póki co nie wstawię, bo nie posiadam aparatu a moja komórka akurat w serwisie :( Jak tylko "dorwę" córcię, to poproszę, żeby pstryknęła fotkę swoją komórką. Oczywiście wzór z "głowy" a wykroje czekają nadal ;-)

Mayu, witam serdecznie :) Ja również jestem nową forumowiczką tu i myślę, że to forum a szczególnie jego członkowie i członkinie będą lepszą pomocą niż szkolenia ;-)
Pozdrawiam
Ania
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziekuję serdecznie za miłe przywitanie :)
Cieszę się, że mogłam do Was dołączyć, zatem biore sie do pracy :) tj poszukiwanie wiedzy :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witajcie dziewczyny

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.