Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Beatko świetne prace!!!Twój wątek będzie dla nie jednym z ulubionych, uwielbiam szycie dla dzieci!!!Twoja córeczka jest rozkoszna!!!Sukienka komunijna odjazdowa a już z długimi trampkami......sesja zdjęciowa też jest bardzo udana!!!Bardzo ale to bardzo wszystko co szyjesz mi się podoba!
Avatar użytkownika
Administrator
Zastanawiałam się dlaczego dzieci nie mają alb albo chociaż typowych sukienek komunijnych a tu patrzę, że mieszkasz w Belgii :) To wiele wyjaśnia. Córę masz prześliczną, wygląda w tej sukience jak "Dzwoneczek" z bajki :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ha.. O połączenie białych trampek i romantycznej sukienki, odjechane, ale bardzo mi się podoba. ...
super :) mojej najmłodszej takie rzeczy też się podobają, Twoja sukienka też mega wypasiona, tkanina rewelacyjna


--- Ostatnio edytowane 2011-10-25 12:46:53 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
rewelacja, podoba mi sie polaczenie trampek z sukienka komunijna...i to jeszcze jaka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
swietnie szyjesz! mi rowniez podoba sie polaczenie wysokich trampek z sukienka komunijna (z reszta sliczna), to byl pomysl Twoj czy corci?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
milo mi ze Wam sie podobaja moje sukienki
a co do komunijnej w polaczeniu z trampkami -to pewnie w Polsce bym sie nie odwazyla na takie zestawienie
mysle ze byly by komentaze tego typu;
'ta to juz nie ma w co dziecko ubrac,to juz nie stac ja na buciki tylko dziecko w trampkach do kosciola poslala'
a tutaj gdzie mieszkam nikogo nic nie dziwi,jest to na porzadku dziennym
mozna realizowac swoje pomysly
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
calkowicie moj pomysl
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
zobaczcie co mozna zrobic ze scinkow firan
fajna zabawa i scinki(smieci) wykozystane
bardzo lubie takie reczne robotki

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
zobaczcie te zdjecia
niestety nie bralam udzialu w ich szyciu ale zobaczcie jak tu trzeba sie wykazac
ciagle brakuje mi czasu moze za rok zglosze sie do udzialu w szyciu stroi na karnawal
na zalaczonych zdjeciach idzie delegacja krawcowych,szwaczek

--- Ostatnio edytowane 2011-10-25 14:33:32 przez zapobeata ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przyłączam się do poprzedniczek sukienusie są prześliczne. Poza tym szyjąc dla dzieci można puścić wodze nieograniczonej fantazji, co widać że sprawia ci ogromną przyjemność. A sukienka biało-czarna hmmm to jest klasyka superrrr!!!
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.