Wersja do druku

61 stron: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po prostu rewelacyjny żakiet :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O jak ja lubie takie króciutkie zakieciki, superowy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze raz dziękuję za komentarze, to na pewno nie ostatni żakiet:] już mam pomysł na następny tylko wykrój muszę przerobić a tymczasem gorąc się zrobił i na szybko zmontowałam z Burdy i zmianami sukienkę do latania, taką krótką:] Pomiesząłam chyba żorżetę cienką z popeliną- nie wiem czy tak można czy nie ale kolorystycznie mnie sie podoba. Pozdrawiam
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
fantastico :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiecka czaderska, a czerwone pantofelki OBŁĘDNE.:)

--- Ostatnio edytowane 2012-04-28 22:09:22 przez vanessa ---
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kreacja zjawiskowa, czerwone pantofelki dopełnioją całość, śliczna kreacja !!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję i obiecuję ze następne zdjęcie będzie bez tych butów, sama mam do nich słabość ale można by rzec obojetnie co do nich założe to jakoś lepiej całość wygląda. Nawet z pozoru workowana sukienka (ostatnio takie lubię). Jeszcze raz dziękuję i idę cos kombinować bo luby wybył do południa i moge poszalec z tkaninami w mieszkanku:]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ojej a ja jeszcze nie komentowałam tak pięknej sukienki?Jak to się stało?Pięknie wyglądasz Moniko i Magdaleno!!!Pantofelki pięknie współgrają z całą resztą!!!
Avatar użytkownika
Administrator
bardzo dobrze, że pomieszałaś bo efekt jest świetny! I te czerwone buciki dopełniają całości :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, no niestety to moja udręka z butami aż strach się przyznać ide po sandałki albo klapki do sklepu a wychodzę...
Dziś chciałabym zaprezentować na szybko uszytą sakwę na szkolne pisadła więc a4 i pierwsze obszyte ściereczki kuchenne:]
Pozdrawiam majowo i gorąco:kwiatek:

--- Ostatnio edytowane 2012-05-01 18:53:14 przez http://monikamagdalena.blogspot.com/ ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

61 stron: « < 38 39 40 41 42 43 44 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.