Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak, tym razem to ja... nie wiem czy mogę tu o to prosić, ale nie mam już za wiele czasu, wiec zaryzykuje...
ni w ząb nie mogę nic wymyślić... na 19-tego potrzebuję ciepłej sukienki... to ma być sukienka jak no nie wiem... może jak na wesele, tyle że musi być mi ciepło... wiem ze będzie krótka, bo do kozaków ale góry to już nie mam pojęcia jak zrobić... musi też być coś czego oczywiście nikt nie będzie miał, nie mam pojęcia też jakiego materiału użyć... mile widziane zdjęcia...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co powiesz na sukienkę z najnowszej burdy? Ja jestem nią zachwycona :)Albo może jak masz tak mało czasu to uszyj którąś z sukienek papavero Victorii lub princeskę, albo z marszczeniami do każdej z nich można doszyć falbanki, pasek czy jakoś ozdobić. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak, tak... wiem.... byłam już tam:) tylko widzisz to nie takie proste...muszę sprecyzować... nie czuję się najlepiej w cięciach... najlepiej jak coś jest z ciepłej dzianiny a jednakowoż będzie wyglądać fajnie... nie musi wyglądać galowo, tylko ciepło i fajnie, nie chcę zwykłej sukienki bo każda jest w sukience, żadna to dla mnie atrakcja;) kombinuję już parę dni... dam tu na ten przykład

http://kobieta.interia.pl/galerie/galeria/sukienki-od-zienia/zdjecie/duze,1155711,8,0 takie coś pasuje

na czymś takim się zawiesiłam, ale tu mi czegoś brakuje...

a tu np: http://www.luksusowi.pl/moda/dzianinowa-sukienka-violi-spiechowicz/
ciepła elegancka ale ta już nie pasuje


mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej :)
a i bardzo Ci dziękuję, że zechciało Ci się tu zajrzeć ;)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-04 11:00:22 przez MonikaB ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uuuu ta pierwsza jest ekstra :)
Może Susanna Ci coś poradzi - ona lubi szyć dzianinę, bo ja osobiście się jeszcze nie odważyłam szyć z dzianiny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ależ przestań :) dzianina to najcudowniejszy materiał jaki istnieje, zaraz obok siatek i koronek ;) nie mogłabym bez niej żyć, sama zobaczysz jak uszyjesz pierwszą rzecz z dzianinki ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ależ przestań :) dzianina to najcudowniejszy materiał jaki istnieje, zaraz obok siatek i koronek ;) nie mogłabym bez niej żyć, sama zobaczysz jak uszyjesz pierwszą rzecz z dzianinki ;)

Zgadzam sią :D

Monik mi się bardzo podoba sukienka z najnowszej Burdy (której jeszcze nie ma), możnaby ją uszyć z pięknej dzianinki, skrócić.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ahaaaa :) fajna jest i to nawet bardzo :mysli:, ale trzeba mieć odpowiednie gabaryty :uoeee: , a niestety muszę tak dobierać stroje ażeby nie eksponować i tak widocznych braków;) hehehe...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monik ale ona cyc podkreśla i trochę powiększa ;) a biodra ukrywa tzn. można ukryć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus.. ten krój powiększy jeśli jest co, przyznam że mój ulubiony dekolt to golf ;) rozumiesz??? :)
a i ta mi jeszcze wpadła w oczko http://www.ceneo.pl/1166335
i ta http://aishafashion.pl/pl/sukienka-z-dzianiny-melrose.html

--- Ostatnio edytowane 2011-11-04 11:41:36 przez MonikaB ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Monika a może coś z tego:

Ta pierwsza to tak naprawdę spódnica i bluzka, szycie jest banalnie proste i jest wygodna bo z dzianiny, kwestia doboru materiału. Czerwoną bardzo lubię, jest z wełny parzonej i gryzie jak wściekły pies:) ale świetnie wygląda do botków, grubych rajstop i wielkich naszyjników, cięć jak widać nie ma praktycznie żadnych (tylko suwak z tyłu - jest dość obcisła), nawet pseudogolf krojony jest razem z przodem, na rękawach ma ozdobny szew. No i dwie, które podobają mi się ze względu na materiał, nie wiem czy nadają się na większy "jubel".

--- Ostatnio edytowane 2011-11-04 11:52:14 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.