Wersja do druku

Avatar użytkownika
Administrator
Zaintrygowały mnie igły ORGAN TITANIUM. Podobno super wytrzymałe. Cena oczywiście zaporowa KLIK choć na allegro połowę taniej.
Szukam jakiś dobrych igieł. Czy ktoś miał już do czynienia z tym "cudem"?
Na mnie największe wrażenie zrobiły igły, które były dołączone do maszyny podczas zakupu - z Husqvarny. Niestety nie umiem ich już nigdzie kupić (kiedyś kosztowały ok. 50 zł). Ale do dziś mam jeszcze jedną igłę tej firmy i... nadal szyje.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Cuda tego nie miałam, ale zastanawiam się nad igłami Husqvarny, tylko nie wiem czy to takie same jak Ty miałaś:

http://www.sklep-husqvarna.com/Ig%C5%82y%20do%20maszyn/
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Miałam mix, 70, 80, 90, do streczu i do jeansu :) Agaaffek kocham Cie normalnie, szukałam igieł Husqvarny i nie mogłam znaleźć :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam ja czasami korzystam z igieł innej firmy Groz-Beckert ale też mają w nazwie titanium,mają domieszkę tytanu i w moim przypadku szyję nimi skórę bardzo grubą są bardziej wytrzymałe i tak szybko nie łamią się i sobie bardzo dobrze radzą.
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.