Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Trafiłam dzisiaj na wasze forum i od razu postanowiłam się zarejestrować. Kocham szyć! Jednak robię to po swojemu, przerabiam, doszywam, skracam, zwężam, urozmaicam, szyję na oko. Bardzo chciałabym w końcu nauczyć sie kroić i szyć na miarę, mam nadzieję że niedługo mi się to uda ;)mam już kilka sukienek, tunik, bluzek i spódnic uszytych od podstaw no i mnóstwo przeróbek ;) a bogactwo materiałów znajduję w secondhendach ;D (polecam jako, że dobry materiał kosztuje). Jedyną szyjącą osobą, którą znam jest moja mama, także bardzo się cieszę, że znalazłam to forum ;] jeszcze raz witam!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No to teraz znasz już drugą szyjącą osobę!!!Jestem nią JA!!!!Masz w sobie to COŚ co niedługo Cię świetną krawcową uczyni!!!Witam czekam na fotki!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niedaleko pada jabłko od jabłoni...u mnie też tak jest :) witaj i czekamy na jakieś Twoje uszytki:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i wita Cię Natalio kolejna szyjąca osoba. Jestem i mamą także szyjącej córki. Powodzenia i czekamy na twoją twórczość
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A moje córki się do szycia nie garną...

Witam cię!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Witam kolejną kreatywną osobę :) Bardzo miło Cię poznać, mam nadzieję, że będziesz się tu czuła swobodnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie. Masz rację z tymi ciuchlandami- bogactwo kolorów i wzorów.Za nieduże pieniądze, można wyczarować fajne dziełka.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za ciepłe powitanie ;) niedługo wrzucę kilka fotek, muszę je najpierw zrobić ;D
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nastepna szyjaca krawcowa tez Cie wita
czekamy na fotki :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.