Wersja do druku

40 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torba fajna, a ta smycz to.... dla pieska yorkshire? B-)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ufff, wieki mnie tu nie było, ale doba staje się jakby za krótka. Wszystko się powoli rozkręca, ale trzeba mnóstwa czasu i wysiłku wkładać, ale myślę, że warto go poświęcić :)

Zamieszczam kilka zdjęć dla tych, którzy nie odwiedzają mojego bloga :)

Na początek krótkie spodenki ze spódnicy
to rozpruta spódnica


a to spodenki





Materiału było jak na lekarstwo, ale miałem trochę błękitnej bawełny to świetnie się dopasowała.

Potem torebka, która mnie nie zadowala, ale powędruje do kuzynki, której się spodobała :)


Koszyki na pieczywo (niby banalne, ale poprawiają humor, bo szyje się łatwo i szybko)



I na koniec torba:




Skracanie spodni, wszywanie zamków i nawet reperowanie podszewki to zajęcia które ostatnio mnie zajmowały. No i sporo zajęć nie związanych z szyciem. Szycie wychodzi mi coraz lepiej, choć nadal ubolewam nad brakiem odpowiedniego wykształcenia, chociażby kurs konstrukcji, albo praktyki u jakiegoś męskiego krawca mi się marzą... Może kiedyś...

W kolejce czekają: dżinsowe spodnie damskie (o to będę pytał w innym wątku, bo mam dylemat), kurtka lniana (gniecie się materiał na potęgę, ale co tam, ładny jest), dwie pary spodni męskich, dwie torebki i torba męska.

Póki co pozdrawiam z Holandii, dość chłodnej jak na czerwiec.I lecę czytać inne wątki :)

Info dla administratorki :) Ostatni raz wklejam zdjęcia z zewnętrznego serwera, od następnego postu wklejam z pliku, dopiero teraz doczytałem info w pierwszym temacie :))

--- Ostatnio edytowane 2012-06-12 12:17:31 przez Bartek ---
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gaciory super ,ostatnia torba ach,och!!!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetne uszytki, gratulacje! ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietne te Twoje torby, a i "obieg wtórny surowców" też niczego sobie... :)
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Niespodzianka
............
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Śledzę Twój wątek od samego początku i jestem pod wielkim wrażeniem Twojego talentu i pracowitości :) Bardzo mi się podobają wszystkie Twoje "uszytki" i jestem dumna, że mamy tu na forum tak zdolnego mężczyznę :) Mam nadzieję, że nadal będziesz nas zadziwiał i inspirował swoimi pracami. Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnia torba barrrrrrdzo fajna .....
reszta tez oczywiście :)












________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bartku rozkręcasz się na całego,świetnie szyjesz:)już jestem ciekawa następnych twoich prac :okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapuściłem się w forum, ale sezon w pełni i ogródki nie poczekają ;) Ale przy maszynie też mam kilka sukcesów.

Tutaj torba średnia, uszyłem ją z myślą o sprzedaży. Bardzo mi się podoba i podobną uszyję dla siebie :)

Spodnie to dla starszej pani, która ma dość nietypową figurę (pytałem o to na forum). Spodnie leżą bardzo ładnie, jest z nich bardzo zadowolona. Jeans bardzo miękki i miły w dotyku. Po pierwszej przymiarce musiałem tylko w pasie z tyłu wszyć karczek nieco, aby nie odstawały za bardzo.
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
torba średnia torba srednia torba srednia spodnie damskie 2 spodnie damskie 1

40 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.