Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie dziewczyny - nie pomijając oczywiście naszych mężczyzn. Popatrzcie co dzisiaj sprzedaje niemiecki Lidl z serii SilverCrest. Mam nadzieję, że na naszym rynku za jakiś czas też sie pojawi - tak jak overlock. Ja mam takową "maszynę" - choć kupioną w konkurencyjnym Aldi- sprawuje się świetnie (choć inna firma to te same funkcje) http://www.lidl.de/de/Geniessen-Sie-das-Fest-ab-01-12-/SILVERCREST-Dampfbuegel-Center

--- Ostatnio edytowane 2011-12-01 13:38:13 przez jolka68 ---

--- Ostatnio edytowane 2011-12-01 13:47:21 przez jolka68 ---

--- Ostatnio edytowane 2011-12-01 14:52:49 przez jolka68 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
deska do prasowania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marzenie....
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czyżby deska miała jeszcze odsysanie pary???
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naturalnie:) Odsysanie pary , nadmuch z deski także - świetnie prasuje się koszule męskie z nadmuchem
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
To fakt dobry sprzęt to połowa sukcesu, zwłaszcza prasowanie podczas szycia, taka deska to prawdziwy skarb, są tkaniny tak wrażliwe że nawet prasowanie przez szmatkę czy przy użyciu nakładki na żelazko nie eliminuje odznaczania się szwu, ale prasując na wydmuchu praktycznie nie trzeba dotykać ubrania tylko samą parą się prasuje, rewelacja.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ciekawe czy w PL się ta deska pojawi. Jeśli tak to reflektuję na nią.
A tak z innej beczki to mi się marzy stacja parowa :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, to jest deska ze stacją pary właśnie. Ja jestem z niej bardzo zadowolona. Nie ma co prawda obiegu pary, ale nie przeszkadza mi to w żadnym stopniu. Widziałam na własne ślepka deskę ze stacją pary która mieści "trochę litrów wody i jej obieg jest "wtórny"- że tak to mogę nazwać, ale kosztuje ponad 1000 euro (na moją i wielu z nas kieszeń za dużo). Jak dla mnie taka wystarczy w zupełności.
Choć nawiasem mówiąc, miałam duży problem z przewiezieniem jej z Niemiec do Polski busem - ze względu na jej gabaryty :D
Pozdrawiam
Jolka

--- Ostatnio edytowane 2011-12-09 10:24:01 przez jolka68 ---
Avatar użytkownika
Administrator
Jolko a powiedz czy ta deska bardzo ułatwia prasowanie?
Np. dla mnie rzeczą niemożliwą jest wyprasowanie lnu (zawozimy do magla) i zastanawiam się czy ta deska poradziłaby sobie z tak problematyczna tkaniną. Chyba nie...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus nie próbowałam jeszcze na lnie, ale... za trzy dni wracam do domu, tak więc specjalnie dla Ciebie sprawdzę to i dam Ci znać :D A tak nawiasem mówiąc - bardzo ułatwia prasowanie
Avatar użytkownika
Administrator
Sus nie próbowałam jeszcze na lnie, ale... za trzy dni wracam do domu, tak więc specjalnie dla Ciebie sprawdzę to i dam Ci znać :D A tak nawiasem mówiąc - bardzo ułatwia prasowanie

Dziękuję, dziękuję, dziękuje! czekam zatem na opinię :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.