Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny proszę o pomoc przy tej sukience bo nie wiem jak się za to zabrać.
Jak tu zrobić tren dopinany? on chyba powinien wychodzić z pod tej koronki .
A ta koronka, nie myślicie że to jest gotowy pas elastycznej koronki? czy może koronka powycinana z metrażu i naszyta.
Pomóżcie proszę, czekam na wasze uwagi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj na tym zdjęciu nic nie widać postaram się wkleić większe, i jeszcze z przodu bo widzę że coś mi go zjadło:bezradny:
Avatar użytkownika
Świeżynek
troche malo widac ale wydaje mi sie ze trzeba tren naszyc na dol sukni do wysokosci kolan ( ja mialam slubna z trenem w ten sposob szyta) oczywiscie musi sie idealnie ukladac. Jak mozesz daj fotke wieksza

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
teraz powinno być ok.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na tych zdjęciach widać więcej.
Weteranko, ale dziewczyna chce ten tren mieć tylko do kościoła a potem całkiem go odpiąć.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka piękna ale biała na białym tle źle się ogląda i nie można dojrzeć szczegółów, kurcze ja bym ja tak uszyła w całości z trenem, a potem podwiązała, ale skoro nie chce... nie jestem fachowcem w sukniach ślubnych, szyłam tylko 3 i nie miałam takiego wymogu więc nie mam pojęcia jak Ci pomóc :bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tren doszywa się do dołu po koronkowe wykończenie lub to talii tam gdzie jest szef, ale to zależy czy są tam aplikacje, bo pod nie można schować haftki. Możesz użyć zamek lub haftki jeśli od dołu będzie dopinany tren. Tu musisz sama zadecydować co będzie lepsze. Tren od talii to więcej tkaniny:)
Mam nadizeję że zrozumiale napisałam, bo na szybko:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć ja uszyłam tren tak jak Stefa napisała na szwie odpinany na haftki zakrywając ja tkanina sukni Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj, mam taką suknię, ma sznurowany gorset i zamek. Moje pytanie: będziesz ją szyła, czy dostajesz do przerobienia?
Po pierwsze - szkoda tego trenu, jest niewielki i ładnie wygląda podpięty.
Jeżeli ma być odpinany to myślę, że najprostszym rozwiązaniem będzie podpięcie go na przezroczystych plastikowych napkach do dolnej linii pasa.
Rozwiązaniem, które proponuję wszystkim Pannom Młodym jest całkowita rezygnacja z trenu i zastąpienie go 3 metrowym welonem, który zdejmuje się po uroczystości.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgodzę się z Olkiem o ścinaniu trenu i zastapieniem go welonem. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale długie treny po podpięciu robią z sukienki dzwon. Tren waży więc i taki efekt. Osobiście mi się nie podoba:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.