Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochane i Kochani WspółForumowicze!

Życzę Wam wszystkim na nadchodzące Święta dużo radości, pogody ducha i spokoju, czasu dla najbliższych i czasu na zadumę nad tajemnicą Zmartwychwstania Pańskiego.

Jagoda
:)

________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja również ślę Wszystkim Forumowiczom gorące życzenia.Wesołych,pogodnych,przyjaznych Świąt w rodzinnym gronie,radości,miłości i bardzo dużo szczęścia bo bez tego ani rusz!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Powiem tylko tyle: Wesołych Świąt :)
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Też się przyłączam do życzeń, skrótowo i treściwie jak Isabella - WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Kochani! Zdrowych i pogodnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wielu łask Bożych i radości ze wspólnego świętowania w gronie najbliższych :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wesołych świąt z zajączkiem z malowanymi jajkami kicającym w dyngusowej rosie :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wesołych świąt moi kochani,mokrego dyngusa (tylko się nie przeziębcie od tego lania wody).Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
życzenia...a może na wesoło? zielonej kiełbasy, skaczącego zająca,jaj na miękko i suchego dyngusa***** nie normalnie: ZDROWYCH, SZCZĘŚLIWYCH, UŚMIECHNIĘTYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH tego WAM WSZYSTKIM życzę POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja Wam i sobie życzę odrodzenia ,w każdej zaniedbanej przez siebie myśli i czynie .Warto wracać i próbować od nowa .Spokojnych i wesołych świąt.Pozdrawiam
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też życzę wszystkim zdrowia, i wielu łask zmartwychwstałego Pana na każdy nadchodzący dzień.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.