Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny robicie sobie próbniki? Albo zamawiacie od producentów?
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a do czego służy taki próbnik ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz skład tkaniny, możesz pomacać czy by pasowała do tego czy owego, producenta, cenę. Trochę to ułatwia decyzję.TEraz zamówiłam sobie próbnik z tej dekoria.pl i okazało się że tkaniny są ładne i dobrej jakość i mam ich skład:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz skład tkaniny, możesz pomacać czy by pasowała do tego czy owego, producenta, cenę. Trochę to ułatwia decyzję.TEraz zamówiłam sobie próbnik z tej dekoria.pl i okazało się że tkaniny są ładne i dobrej jakość i mam ich skład:)
To znaczy????????? że przysłali ci próbki materiałów tych które chciałaś czy wszystkie jakie mają??? Bo o próbki to ja często proszę nawet na allegro ale to są zwykle 3 lub 4 kawałeczki a nie cały asortyment. Piszesz: próbnik- to co ? cały?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety można tylko 10, ale po co jest rodzina:))))
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kiedyś też tak zrobiłam z dekorią . Do rodziny dotarły próbki , ale do mnie niestety nie :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja zamówiłam wzornik od Kupców Bławatnych (100,00 zł - za pobraniem) i posiadam teraz piękne 3 mini książeczki z atłasami, satynami, taftami, tiulami i organdynami.Pokazuję to Klientkom, mają okazję dotknąć itd., do własnego użytku - chyba zbędny wydatek.
Avatar użytkownika
Świeżynek
hurtownia Royol (www.royol.pl) przesyła nieodpłatnie mały wzornik z materiałami

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.