Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witam Państwa. Mam na imię Artur i jestem krawcem. Moją pasją i zawodem jest szycie.Pochodzę z 40-tysięcznej miejscowości, gdzie na tak małe miasto jest u nas 15 zakładów krawieckich i każdy jakoś prosperuje.W zawodzie jestem od 20 lat, ale swój zakład mam od 3 lat. Moją specjalnością jest wszelkiego rodzaju przeróbka odzieży i tak np.: poszerzanie/zwężanie czy to górna, czy dolna część garderoby; wszelkiego rodzaju cerowania a zwłaszcza jeansów; skracanie/wydłużanie czy też wszywanie zamków gdziekolwiek- to podstawa każdego szanującego się zakładu itd...Wasze forum zobaczyłem całkiem przypadkiem i po namyśle postanowiłem do WAS dołączyć(jeśli pozwolicie) Atak na marginesie: to pierwszy raz jestem na ty z komputerem i forum, gdyż moi synowie wreszcie dopuścili mnie do niego.Oczywiście jak każdy krawiec przed świętami ma duuużo pracy, na szczęście mam już to za sobą i jutro mam wolne. Z TEGO MIEJSCA PRAGNĘ PAŃSTWU ŻYCZYĆ ABY KAŻDY WOLNY CZAS BYŁ MIŁYM ODPOCZYNKIEM. PRZESYŁAM PAŃSTWU DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI ABY TA ŚWIĘTA NAPAWAŁY WAS OPTYMIZMEM.Gorąco pozdrawiam.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj Arturze. A to się nasz Wojtek ucieszyć powinien że już nie będzie tu jedynakiem.Skoro jesteś tyle lat w zawodzie to na pewno o krawiectwie wiesz już wszystko i mam nadzieję że będziesz nam służył radą w razie potrzeby.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arturze, witaj nam serdecznie! :) Bardzo się cieszymy, że na forum pojawił się kolejny ekspert i liczymy na Twoją dobrą radę i doświadczenie w każdym temacie. :D ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj i rozgość się :D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Arturze,
Oczy przecierałem ze zdumienia, że wreszcie pojawił się na tym forum następny FACET, zajmujący się krawiectwem. Nie masz pojęcia jak się cieszę !!!!!! Jest nas dwóch, a to już siła.
Ja zajmuję się krawiectwem damskim też od przeszło 20 lat, jest to moja pasja i zawodowa i prywatna, uwielbiam szyć i za żadne skarby nie zamieniłbym tego zawodu na inny.
Na tym forum są przesympatyczne dziewczyny, niektóre o nadzwyczajnych zdolnościach krawieckich, atmofera wspaniała, sam się przekonasz. Bierz aktywny udział w tym naszym krawieckim forum, niech panie widzą do czego zdolni są faceci.
Tą drogą też życzę spokojnych, wesołych Świąt !
Avatar użytkownika
Administrator
Hoho Wojtku no to masz kompana na forum :) Przestałeś być rodzynkiem ;)

Arturze witaj! Cieszę się, ze zawitałeś na forum, widzę że masz już niezła praktykę w zawodzie wiec wszyscy liczymy na wskazówki i pomocną dloń :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Dobry wieczór Wszystkim. W końcu dorwałem się do komputera,więc kreślę parę słów.Jest mi niezmiernie miło podziękować za ciepłe słowa z Waszej strony.Próbowałem wkleić fotki, ale nici z tego. Ta technika czasem mnie dobija. Prawdę mówiąc więcej cierpliwości mam przy szyciu, niż z tymi nowinkami, może po świętach.Pragnę WAM powiedzieć, że owszem jestem krawcem, ale tylko i wyłącznie zajmuje się przeróbkami.Sprawia mi to ogromną frajdę nie tylko w momencie samego prucia czy szycia, ale również obcowania z klientami.Nie zmierzam z nikim tutaj konkurować, a na pewno z Tobą WOJTKU.Chciałbym pomóc, jeśli będę w stanie uporać się z techniką.POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Arturze,
Fajnie że się odezwałeś. Tu na naszym forum nikt z nikim nie konkuruje, wymieniamy swoje krawieckie doświadczenia, fachowe porady, zamieszczamy fotki swoich kreacji i zapewniam Cię , że jest przyjazna , ciepła atmosfera. A wszelkie poprawki krawieckie wymagają dużego kunsztu i pomysłowości, ja osobiście się tym nie zajmuję, ale trochę się o przeróbki, oczywiście damskich ciuszków , otarłem. Wiem z doświadczenia, że nieraz łatwiej coś uszyć niż przerobić. A obcowanie z klientami (w moim przypadku klientkami) to już odrębna dziedzina, można by napisać z tego pracę doktorską z socjologii.
Jeszcze raz pozdrawiam i pisz jak najczęściej...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam Cię serdecznie .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj witaj na forum, teraz to mamy 2 rodzynki :D:D:D:D:D:D:D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.