Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupiłam na prezent mojej córce maszynę taka mini, ostatnio zauważyłam że chętnie mi pomaga w szyciu, i ciągle mnie nudzi by szyć jej ubranka dla barbie, mam nadzieję że teraz sama będzie je szyć ;-D

--- Ostatnio edytowane 2011-12-09 13:49:30 przez anistach ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
A ile córa ma lat - jeśli można wiedzieć :)
Ta maszyna jest podobna do Oli 830, tylko Ola jest trochę większa.

Jestem ciekawa jak córa będzie sobie radzić z samodzielnym szyciem. Sam pomysł zakupu maszyny dla córki jest trafny - tym bardziej jeśli zaobserwowałaś u latorośli pewną "smykałkę" do szycia :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
córka w niedziele kończy 8 lat:) trochę próbuje szyć moim łucznikiem. kiedyś powiedziała mi że jak sobie kupie nowa maszynę, mam jej dać tą starą...no ale kiedy ja sobie sprawie nową?:beczy:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja właśnie od takiej powiedzmy zabawkowej zaczynałam swoją przygodę z szyciem. Niestety ciągle się tam coś psuło i przeszłam na maszynę mamy :) Nie wiem ile miałam wtedy lat, ale skoro córa szyje już na Twojej na pewno ucieszy się z prezentu.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A napiszesz jak się sprawuje? Ja z zamierzchłych czasów pamiętam, że takie maszyny miały coś w rodzaju ściegu łańcuszkowego. Taki ścieg może się czasami przydać, do ozdoby na przykład.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajny prezent...jak bylam mala ja to jeszcze nie bylo takich zabawek a do "normalnej" nie pozwalano mi sie zblizac (podobno bylam chodzaca katastrofa)...daj znac jak sie spisuje, bo jak zauwaze u mojej takowy dryg (obecnie ma 4,5 roku i nie zanosi sie, aby to ja pociagalo) to zez jej sprawie taki prezent ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A napiszesz jak się sprawuje? Ja z zamierzchłych czasów pamiętam, że takie maszyny miały coś w rodzaju ściegu łańcuszkowego. Taki ścieg może się czasami przydać, do ozdoby na przykład.
nie ma żadnych specjalnych ściegów sama stębnówka, jedyny plus to regulacja prędkości, co jest plusem dla uczących się.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Widziałam tę maszynę w Biedronce - mówiłam mężowi, że jedna moja Forumka kupiła ją dla córy. Myślę, że mała będzie zachwycona :) Ja tam nie jestem za maszynami zabawkowymi ale opanuje podstawy to można jej kupić coś większego :) Byleby się nie psuła. Jak byłam dzieckiem to marzyłam o takiej mini maszynie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No więc córka jest zachwycona:D cały wczorajszy dzień spędziła na maszynie, zrobiła mi taki bałagan w pokoju, że ja nawet po tygodniu nie mam takiego :zly: wieczorem była strasznie obrażona, bo jej kazałam sprzątać, zwłaszcza gdy musiała zbierać cekiny, które były po całym domu. No ale po wyjaśnieniu i ustaleniu zasady wspólnego korzystania z pracowni musiała się wziąć za porządek :) na koniec dnia dałam jej literaturę do poduszki czyli "nastolatka szyje sama" :rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Pięknie!!! Fantastycznie, że prezent tak przypadł do gustu. No ale wiadomo - mam obserwuje i widzi w jakim kierunku dziecko przejawia talenty. Kurcze może i ja sprezentuję kiedyś moją maszynę (Olę) jakieś małej damie, która wykaże zainteresowanie krawiectwem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.