Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Administrator
Spódniczkę uszyłam specjalnie na wigilię. Materiał leżał w dziale tkanin zasłonowych :D :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo mi się podoba spódniczka jak i ta tkanina . "zasłonowa" hihi
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
śliczna spódnica i tkanina :) Pamietam jak moja siostra uszyła sobie z zasłon mamy spodnie dodam że zasłony były w kolorze jasno zielonym i to ona zapoczątkowała mode na jasno zielone spodne pamiętam jak była zła jak wszyscy wokoło zaczęli chodzić w takich spodniach jak ona, jakis czas póżniej uszyła sobie komplet (żakiet i spódnice) z wężowego materiału i ta sama sytuacja co ze spodniami pytanie tylko co z prawami autorskimi??
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Świeżynek
śliczna spódnica i tkanina :) Pamietam jak moja siostra uszyła sobie z zasłon mamy spodnie dodam że zasłony były w kolorze jasno zielonym i to ona zapoczątkowała mode na jasno zielone spodne pamiętam jak była zła jak wszyscy wokoło zaczęli chodzić w takich spodniach jak ona, jakis czas póżniej uszyła sobie komplet (żakiet i spódnice) z wężowego materiału i ta sama sytuacja co ze spodniami pytanie tylko co z prawami autorskimi??
Obawiam się, że prawa autorskie nie obejmują kolorów, ani wzorów ogólnodostępnych. Gdyby zaprojektowała tkaninę w jakiś wzorek i z niej uszyła, to może wtedy ... :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
hehe, ja ostatnio jadąc MPK zauważyłam, że materiał którym obite były siedzenia, znakomicie nadawałby się na płaszcz. W marketach budowalnych na działach zasłonowych rzeczywiście można znaleźć cudne tkaniny;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
No ale jakie piękne żakiety szyje się z żakardu - piękne i wytrzymałe :D a to też idealna tkanina obiciowa :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
śliczna B-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
PRZEPIĘKNA!
Ten fason bardziej mi się podoba niż tej typowej bombki. Śliczna!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
woow Sus i Ty jeszcze zdążyłaś spódniczke przed wigilią machnąć....szacunek!
Bardzo ładna spódniczka, materiał też.
Może i zasłonowy ale prezentuje się elegancko
Avatar użytkownika
Administrator
Monka wykrój jest bardzo prosty, zerknij w najbliższych dniach do podforum "krótki kurs szycia" bo będę tam zamieszczała opis kopiowania wykroju właśnie na podstawie tej spódniczki :)

Allicjo wigilia to ważna sprawa, musiałam zdążyć :D

--- Ostatnio edytowane 2010-01-05 08:10:57 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.