Wersja do druku

Avatar użytkownika
Niespodzianka
HEJ Zapewne znacie to, jak się skraca rękawy ze ściągaczem? Na wszelki wypadek pokażę WAM.
INSTRUKCJE:
zdj,1 upięcie-pamiętaj, że należy oba rękawy upiąć, gdyż człowiek jest niesymetryczny-a po co masz później płakać, że są krzywe rękawy
zdj,2 najpierw odpruwasz mankiet/ściągacz, zaznaczasz i cięcie
zdj,3 zwężenie rękawa, gdyż za dużo jest materiału do wszycia
zdj,4 zszywanie na overlocku-PAMIĘTAJ,że do dzianin używamy igły kulkowej Jeśli nie ma pod ręką overlocka to nie problem- zeszyj na maszynie/stebnówce/ troszkę rozciągając szew, a później obrzuć zyg-zakiem
zdj,5 włożenie ściągacza do środka-prawymi stronami do siebie
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
UPIĘCIE ZAZNACZENIE, ROZPRUCIE I CIĘCIE ZWĘŻENIE RĘKAWA ZESZYCIE NA OVERLOCKU WSUNIĘCIE ŚCIĄGACZA DO ŚRODKA
Avatar użytkownika
Niespodzianka
C.D.
zdj,6 doszycie mankietu/ściągacza na 4-nitkowym overlocku tzw,szew wzmocniony. Nie masz overlocka? Nie ma problemu zeszyj na stębnówce igłą do dzianin, a następnie obrzuć zyg-zakiem
zdj,7 przeszycie overlockiem drabinkowym/RENDERÓWKA/- NIE masz? No problem. Przestębnuj 2 lub 3 razy lekko rozciągając
zdj,8 prasowanie po lewej stronie, bo bawełna potrafi się "świecić"/GLANZOWAĆ/
zdj,9 efekt końcowy(dobiegłaś/eś od finiszu- ciesz się)
zdj,10 nagroda dla Ciebie
POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
DOSZYCIE MANKIETU/ŚCIĄGACZA STĘBNOWANIE PO PRAWEJ STRONIE PRASOWANIE PO LEWEJ STRONIE EFEKT KOŃCOWY NIESPODZIANKA DLA WAS
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
rewelacja B-):angel: :) :D :* dzięki
super są Twoje instrukcje, Arturze
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, że Ci się chce robić własne tutoriale :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, dzięki, że poświęcasz na to czas i my możemy się od Ciebie uczyć. Naprawdę to doceniamy. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
witam
LUBIĘ LUDZIOM POMAGAĆ, sprawia mi to jeszcze lepszą frajdę niż otrzymywanie. Powiem Wam, że nie męczę się przy tym jak robię takie instruktaże. Po prostu myślę, że są ludzie którzy chcieli by się czegoś nauczyć, a ja chcę nieść taką pomoc. Nawet jak zostaję wyśmiany, to mi to nie przeszkadza, wręcz odwrotnie, bardziej się sprężam żeby instrukcje/porady/ były szczegółowe.Dziś żadnych lekcji nie wczytywałem, bo chciałem nadrobić pogaduchy, a i tak do Wszystkich nie zdążyłem.A następne instrukcje już czekają na komputerze do wgrania. Mam tylko nadzieję, że SUS się nie obrazi.
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
a kto śmie się wyśmiewać?? Instrukcje są genialne: przejrzyste, klarowne i wiadomo o co chodzi:-) Dziękie wielkie:-)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.