Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam.Przymierzam się do zakupu nowej maszyny.Długo myślałam nad różnymmi opcjami,Na początku zachwycałam się łucznikami ,ale to już nie to samo co kiedyś,potem silvercrest ale jak otworzyli u nas Lidla to już było po promocji ,a teraz zastanawiam się nad maszyną AEG376,czy ktoś zna tą firmę ,albo ma podobny model?Czy w ogóle warto?Pieniądze nie są duże ,ale szkoda wyrzucać je w "błoto".Nie wiem czy uda mi się wkleić link,maszyna jest na allegro i kosztuje230zł.

P.s.Przepraszam ,ale nie potrafię jednak wkleić linku:(
Avatar użytkownika
Administrator
To ja pomogę z linkiem -> KLIK

To maszyna Electrolux. Przyznam, że to taka typowa, prosta maszyna do szycia. Nie miałam do tej pory styczności z maszynami tej firmy. Ciężko mi powiedzieć jak będzie się spisywać i czy jest w miarę wytrzymała.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna dziękuję Ci za wklejenie linka.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Może pomoże ten wpis Tania maszyna dla poczatkujacych
Jest tam kilka rad, jakie firmy są solidne i czym właściwie różnią się poszczególne modele. Myślę, że warto wydać 500zł zamiast 300, na pewno jest różnica w jakości maszyn, jeśli nawet funkcjonalności są podobne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po pierwsze AEG nie produkuje maszyn do szycia. To firma która zajmuje się sprzętem AGD typu lodówki pralki zmywarki a drobnice która jest na rynku produkuje dla niej firma ELECTROLUX która kupiła niemieckiego AEG. Także zastanowiłbym się nad tą maszyną bo to pewnie jakiś chinczyk logowany marką AEG
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zoe-lin dziękuję za link
Pavlo właśnie dlatego zapytałam ,czy ktoś miał z nią styczność ,bo teraz to nawet Łuczniki są chińskie.

Ta maszyna wpadła mi w oko ,bo nie ma za dużo bajerów ,ale w porównaniu do mojej zabytkowej to jest "full wypas".Po za tym nie jestem zawodową krawcową ,więc myślę ,że nie potrzebuję maszyny za 500zł,która ma mi służyć do prac domowych.

Ech ,wybór jest trudny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepraszam mialo byc Pavel.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta maszyna wpadła mi w oko ,bo nie ma za dużo bajerów ,ale w porównaniu do mojej zabytkowej to jest "full wypas".Po za tym nie jestem zawodową krawcową ,więc myślę ,że nie potrzebuję maszyny za 500zł,która ma mi służyć do prac domowych.

Ech ,wybór jest trudny.

Ja jak kupowałam dla siebie, tez zwracalam uwage na cene, bo szyje tylko dla siebie praktycznie.

Tu masz nową maszyne Singier, za 347zł
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-singer-8280-extra-wyposazenie-i2006423470.html

Arka Radom za 255zł
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-arka-radom-888-18-sciegow-i2021513422.html

Janome Sew Mini za 284 zł
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-janome-sew-mini-wysylka-gratis-i2025526604.html

Mozesz tez kupic sobie jakiegos Lucznika, bo są tanie.
Lucznik Ola - okazja za 250zł - sprzedaje nasza Administratorka, bedziesz miec pewnosc, że kupujesz od kogos sprawdzonego
http://ekrawiectwo.net/board/thread/26535/s-maszyna-do-szycia-lucznik-ola-830/?page=1#post-26535

Jeszcze była taka nowa maszyna do szycia z NIemiec Medion=Lifetec, nasza Marzenka z forum sobie kupila i bardzo chwalila, za bodajze 200zł, ale nie moge ich juz znalezc na Allegro. Byc moze ich juz nie sprzedaja.


Ja mam SilverCrest z Lidla za 299zł. Baaaaaaardzo zadowolona:okok:

--- Ostatnio edytowane 2011-12-31 17:20:51 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja za taką sumę poszukałabym używanej maszyny na allegro czasami trafiają się ludzie którzy sprzedają nietrafione prezenty i można kupić super maszynę lub kupiłam od naszej Adminki ma super maszynę do spzredania :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja za taką sumę poszukałabym używanej maszyny na allegro czasami trafiają się ludzie którzy sprzedają nietrafione prezenty i można kupić super maszynę lub kupiłam od naszej Adminki ma super maszynę do spzredania :)
Z tymi uzywanymi to roznie bywa, mozna trafic taką, ktora dlugo dlugo byla nieuzywana, albo cos ma nie tak i potem mecz się czlowieku:)
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.