Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zawsze możesz przejść się do sklepu z maszynami, z reguły sprzedawcy pozwalają przetestować maszyny. Często się zdarza, że taki sprzedawca jest też mechanikiem i potrafi doradzić co i jak.
U mnie jest taka możliwość można przyjść ze swoimi materiałami i wypróbować kazdą maszyne jaką mam na półce serwis też prowadzimy
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mieszkam w małej miejscowości i musiałabym jechać gdzieś dalej, żeby sprawdzić maszyny, tym bardziej, że mam coraz mniej czasu. musze składac już wniosek. ITO a gdzie znajdu się ta firma STRIMA ? Czyli spokojnie mogę szukać czegoś z brothera?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Strima jest pod Poznaniem. Wszystkie maszyny tam kupiłam , i jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Osobiście tam byłam dopiero później a zakupy robiłam przez telefon i internet. Tak wychodzi taniej bo za zakupy w internecie dają rabat. Najlepiej rozmawiać zawsze z tą samą osobą bo po wielu telefonach już się prawie z nią zaprzyjaźniłam, no i oczywiście jest w temacie. Zadzwoń i wytłumacz o co chodzi. Doradzają fachowo. Jak byłam tam na miejscu na corocznych targach techniki to widziałam ile firm się u nich stale zaopatruje. Targi godne polecenia dla każdej szyjącej.Nr telefonu do strimy 618950950 A tu strona internetowa:
http://pl.strima.com/
Aha i powyżej 1000 zł dowóz do klienta gratis:)

--- Ostatnio edytowane 2012-01-05 08:35:39 przez ITA ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje bardzo, bede dzwonić :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Kochani czy ktoś mi może pomóc .
Kupiłam overlock siruba hso-747d.
Nie mogę ustawić prawidłowego ściegu.
Czy ktoś z was posiada taką maszynę i może mi doradzić jak wyregulować ściegi ?
Instrukcja napisana jest koszmarnie . Nic z niej nie można się dowiedzieć.
Z góry dziękuję .:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy do maszyny juki ddl8700 można założyć inne stopki np. do pikowania, albo czy da się nią zrobić dziurki?

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy do maszyny juki ddl8700 można założyć inne stopki np. do pikowania, albo czy da się nią zrobić dziurki?


DDL-8700 TO ZWYKŁA STĘBNÓWKA DO SZYCIA PROSTYM ŚCIEGIEM I NIE DA SIĘ NA NIEJ ROBIĆ DZIUREK. DO DZIUREK POTRZEBNY JEST SCIEG ZYGZAKOWY.JESLI CHODZI O STOPKI TO MOŻNA UŻYWAĆ INNYCH NP. DO MARSZCZENIA ,STOPKI TEFLONOWE DO SKÓRY. STOPKI DO PIKOWANIA NIE WIDZIAŁEM WIĘC NIE WIEM. TYLKO MUSZĄ BYC ODPOWIEDNIE DO TYPU ,,JUKI'' ,,SIRUBA'' I INNE.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam!
Kochani czy ktoś mi może pomóc .
Kupiłam overlock siruba hso-747d.
Nie mogę ustawić prawidłowego ściegu.
Czy ktoś z was posiada taką maszynę i może mi doradzić jak wyregulować ściegi ?
Instrukcja napisana jest koszmarnie . Nic z niej nie można się dowiedzieć.
Z góry dziękuję .:)
PROSZĘ ZAŁOŻYĆ NICI TAK ABY KAZDY KOLOR NICI BYŁ INNY.WTEDY BEDZIE LEPIEJ WIDAC KTÓRA NITKA IDZIE ZA LEKKO LUB ZA MOCNO. NAJWAŻNIEJSZE JEST PRAWIDŁOWE NAWLECZENIE NICI W ODPOWIEDNIE PROWADNIKI ORAZ PRAWIDŁOWA KOLENOŚĆ NAWLECZENIA.JESLI NICI BEDA ZLE NAWLECZONE TO NIE DA SIE USTAWIĆ DOBREGO ŚCIEGU.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jestem odmiennego zdania odnośnie Janome i uważam, że jest to dobra firma.Aktualnie testuję maszynę Janome MC7700QCP i jest wspaniała. Posiada b. duże możliwości i szyje różne materiały zarówno grube jak i cienkie.Używam również coverloka tej firmy i też jestem zadowolona. Natomiast odnośnie owerloków się nie wypowiadam. Ja jestem b. zadowolona ze swojego owerloka firmy Bernina.Pozdrawiam
Teresa
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za odpowiedź. :)

Tak myślałam, że tylko ścieg prosty.
Już jutro przesiadam się z Łucznik Lidia 2016 na Juki DDl 8700.
Szyję z reguły ściegiem prostym, sporadycznie zyg-zak (z tym na razie musi dać radę Lidka) i Lidia jest dla mnie zbyt wolna.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.