Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuję wszystkim za miłe powitanie!
A teraz zabieram się do czytania reszty wątków na forum... :)
Mam pytanie -dotyczące właśnie takich długich, wielostronicowych dyskusji: na innych forach, jest możliwość ustawienia opcji "widok do wydruku"; co w praktyce oznacza wszystkie wiadomości na jednej stronie -czy tu też jest taka możliwość-jeśli tak, to jak ją ustawić?
Z góry dziękuję za odpowiedź (nawet, jeśli możliwości po prostu nie ma!).
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba nie ma, ale na stronce swojej uzytkownika masz wszystkie swoje ostatnie posty, jak coś to po prostu sprawdzasz po napisanych postach czy była odp czy nie:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://monikamagdalena.blogspot.com/ napisał w dniu 2012-01-11 20:44:58:
Chyba nie ma, ale na stronce swojej uzytkownika masz wszystkie swoje ostatnie posty, jak coś to po prostu sprawdzasz po napisanych postach czy była odp czy nie:)
Dziękuję, ale mi chodziło o coś innego: możliwość przeczytania wielostronicowych wątków bez konieczności przewijania stron. Nie szkodzi, dam sobie radę i bez tego "udogodnienia"!
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Administrator
Dziekuję wszystkim za miłe powitanie!
A teraz zabieram się do czytania reszty wątków na forum... :)
Mam pytanie -dotyczące właśnie takich długich, wielostronicowych dyskusji: na innych forach, jest możliwość ustawienia opcji "widok do wydruku"; co w praktyce oznacza wszystkie wiadomości na jednej stronie -czy tu też jest taka możliwość-jeśli tak, to jak ją ustawić?
Z góry dziękuję za odpowiedź (nawet, jeśli możliwości po prostu nie ma!).

Niestety nie ma.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
witam ,witam

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.