Wersja do druku

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łucznik ogłosił nowy konkurs na facebooku :)

Skopiowane ze strony fejsbukowej ;-) TUTAJ ORYGINAŁ
Opis
Czas karnawału to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale również bardzo dobry moment na prezentowanie mody w nieco innym klimacie, który ma swój niepowtarzalny urok. Zachwycające kreacje, niezwykłe dodatki, oryginalne kostiumy, materiały od których trudno oderwać wzrok – karnawałowa moda to prawdziwe bogactwo pomysłów i niekończących się inspiracji.

Także tematykę naszego najnowszego konkursu postanowiliśmy związać z trwającym obecnie karnawałem. Pragniemy byście uszyli rzeczy, które sami chętnie założycie lub takie, w których chętnie widzielibyście inne osoby. Styl oraz tematyka szytych rzeczy, jak i również wybór materiałów jest dowolny. Wszystko zależy od Waszych pomysłów. Najważniejsze jest to, aby dana rzecz była uszyta przez Was i dotyczyła wybranej kategorii.

Zasady konkursu:

Wybieracie jedną z poniższych kategorii i zgodnie z nią wykonujecie swoją pracę.

1. Bal / Zabawa karnawałowa (suknia, strój wieczorowy, komplet, itp.)
2. Bal przebierańców / Maskowy (tematyka dowolna)
3. Bal karnawałowy dla dzieci

- Zdjęcie/a wraz z opisem uszytej przez Was rzeczy zamieszczacie tutaj (na tablicy wydarzenia).
- Każdy uczestnik konkursu może uszyć tylko jedną pracę konkursową.
- Rodzaj użytych materiałów oraz dodatków jest dowolny - pamiętajcie jednak, że rzecz musi być uszyta, samo doszycie zdobniczego elementu nie wystarczy.
- Przeróbka starych rzeczy jest również dopuszczalna, ale musimy widzieć, że szyliście i rzecz została przerobiona w znacznym stopniu. (najlepiej pokazać poszczególne etapy tworzenia)
- UWAGA! Prosimy do wykonanej pracy dopiąć karteczkę "Konkurs Łucznika" - przynajmniej jedno przesłane zdjęcie powinno takie oznaczenie posiadać. Dopięta karteczka musi być realna, nie może być to napis dodany komputerowo do zdjęcia! Jest to konieczny warunek wzięcia udziału w naszym konkursie.
- Będziemy oceniać przede wszystkim kreatywność, pomysłowość i zgodność z tematem oraz daną kategorią, a nie technikę szycia. Szyć można ręcznie lub maszynowo.


Nagrodami w konkursie będą:

- 4 maszyny do szycia: po jednej w każdej kategorii + jedna nagroda główna z najlepszą pracę.
- 15 wyróżnień (po 5 wyróżnień w każdej kategorii) - poradniki Łucznika, kupony rabatowe do Galerii Łucznik.

Konkurs trwa do 12 lutego, do godz. 23:59

Zapraszamy Was do udziału!

Życzymy miłego szycia!:)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapisałam się ale nie wiem czy wyrobie finansowo :-/ nie mam już żadnych materiałów w domu, zwłaszcza takich odlotowych na karnawał ;-/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A ja nie wiem czy mi temat leży. W sumie to tak średnio. Chyba tym razem nie przystąpię.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
temat może i na czasie ale na większości zabaw karnawałowych obowiązują stroje wieczorowe... jak dla mnie pomysł z przebieraniem odpada... odpadam i ja :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
nareszcie chyba czuję temat ;-)
________________________________________________________
Imitacja to najbardziej żałosna forma uwielbienia

http://snowblackcorsets.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Z tego co czytam to chodzi o to żeby zaprezentować rzecz uszyta przez siebie tak ? To nie koniecznie musi być mój pomysł ? Pytam bo tak sądzę że sukienka córki na studniówkę była by chyba dobra, tylko że to będzie jakby kopia nie mojego projektu, ale będą drobne zmiany w modelu (wielkość kokardy i tren raczej go zlikwidujemy bo się zabije, nie może cały czas trzymać trenu na palcu, bo będzie mieć obowiązków sporo, będzie prowadziła te studniówkę )
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magdo skoro dopuszczają przeróbki gotowych już rzeczy to całkowite uszycie według posiadanego już projektu tym bardziej. Poza tym wprowadzisz pewne zmiany i to będą Twoje autorskie pomysłu :)
Powodzenia wszystkim zainteresowanym! :)
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja nie wiem czy mi temat leży. W sumie to tak średnio. Chyba tym razem nie przystąpię.
Tez bez euforii jakos do tego podchodzę. Dobrze, ze jest jeszcze sporo czasu, to moze cos wymysle i sie jakos zbiorę...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio obiecałam sobie że gdy Łucznik ogłosi następny konkurs to na pewno wezmę w nim udział, ale temat totalnie mi nie leży i widzę że nie tylko mi
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj no widzicie... nie doczytałam ....
może być i strój wieczorowy:)
może jednak się zdecydujemy ;)
________________________________________________________

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.