Wersja do druku

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nigdy nie byłam jeszcze na takich targach, nie zamierzam ponownie wychodzić za mąż, ale sądzę że warto odwiedzić takie targi, najbliższe są już 5 lutego w Lesznie, czyli jakieś 40 km ode mnie :hura:, jak nic nie zyskam to chociaż Ibisza na żywo zobaczę :D:D:D
http://www.galaslubna.net/?node_id=1970&lang=pl
bo będzie je prowadził. Na pewno przyjrzę się sukienkom ślubnym i wszelkim dekoracjom stołów i krzeseł. Najbardziej roześmiałam się jak zobaczyłam w galerii z zeszłego roku stoisko szkoły rodzenia :rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Raz byliśmy na targach - masakra. Tłumy ludzi ale w sumie wszystko w jednym miejscu: makijażystki, suknie ślubne i wieczorowe, florystki, wszelkie ozdoby ślubne, jubilerzy, restauracje itd.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakiś czas temu byłam na targach ślubnych w Harrogate, są to targi głównie przeznaczone dla osób pracujacych w branzy ślubnej. Szczęka mi opadła gdy zobaczyłam tyle pięknych rzeczy w jednym miejscu. Kilka ogromnych hall wypełnionych po brzegi, suknie, welony, bielizna, biżuteria, buty, wyposażenie do salonów ślubnych, nawet były profesjonalne prasownice i urzadzenia na parę. Obsługa klienta rewelacyjna wszędzie szampan i przekąski, Jeśli spodoba ci się jakaś suknia modelka ją wkłada i prezentuje. Bardziej znane marki organizowały pokazy mody najnowszych kolekcji ślubnych. Widziałam w spisie nawet jedna firmę z Polski, ale niestety nie dotarłam do nich, bo byłyśmy z szefową w Anglii tylko jeden dzień. Widząc to wszystko na własne oczy uzmysłowiłam sobie jakim ogromnym biznesem jest branża ślubna, jaki to dochód i jak duża jest konkurencja. A wszystko to dzięki biednym, ciężko pracujacym kobietkom w chinach, bo nawet najlepsi projektanci szyją w chinach,
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tak tak Madzia jedz i wszystko rejestruj
zdasz mi pozniej relacje
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magda, To może się spotkamy?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Magda, To może się spotkamy?
Może tylko musisz mieć tego kotka z avatarka i napis ITA :D:D:D bo inaczej Cie nie rozpoznam, ja będę na pewno bo moja córka będzie ozdobą Pałacu Pakosław (na zdjęciu dama w zielonej sukni) , który tez się tam wystawia.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=268405149888529&set=pu.163257667069945&type=1&permPage=1

--- Ostatnio edytowane 2012-01-17 23:06:32 przez Magda ---

--- Ostatnio edytowane 2012-01-18 00:24:59 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam do Leszna trochę bliżej jak do Poznania. I mam wielką ochotę na te targi ze względu na to że moja córka latem wychodzi za mąż i może byśmy coś podpatrzyły. Ale niestety, okazało się że tego dnia nic się nie da zrobić:beczy: Trudno akurat w lutym nie damy rady. Może w marcu do Poznania bym się wybrała, ale to z kolei dalej i już sama nie wiem:(:zly: Ale ci którzy się wybiorą napewno mile spędzą czas.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No ja bym się przeszła na takie targi, bo ślub w lipcu, tyle, że do Leszna mam akurat daleko :/ Nie wiecie czy w Warszawie nie będzie przypadkiem w lutym?
________________________________________________________
Zobaczcie moje szycie na blogu :) Tam też zdjęcia na "modelce" ;)
A na innym blogu różne moje hand made :) Zapraszam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam do Leszna trochę bliżej jak do Poznania. I mam wielką ochotę na te targi ze względu na to że moja córka latem wychodzi za mąż i może byśmy coś podpatrzyły. Ale niestety, okazało się że tego dnia nic się nie da zrobić:beczy: Trudno akurat w lutym nie damy rady. Może w marcu do Poznania bym się wybrała, ale to z kolei dalej i już sama nie wiem:(:zly: Ale ci którzy się wybiorą napewno mile spędzą czas.
Witam
zapraszam do pracowni w Lesznie:

www.scarlett-wedding.com

Pozdrawiam Joanna Jercha

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Gala ślubna 2011 (Trapez)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.