Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
A ciuszki w Zarze to czysta masakra :/ chodzi o ceny...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetny ciuszek i słodka dzidzia. :D
Jolu, szyj i nie zrażaj się, zobaczysz jak się szybko uzależnisz!

A moja pierworodna to już takie wielkie dziecko! Ja teraz mam strasznie napięty harmonogram, bo mamy ostatnie przygotowania przed Pierwszą Komunią i nie mam na NIC czasu. Nie wyobrażasz sobie jak tęsknię za szyciem. Sama sobie nie wyobrażałam, że będę tak tęsknić. :) A szyję od niedawna.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taaaak, to działa jak narkotyk :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no właśnie te ceny... ja mam do tego x2 więc dlatego szyję. najpierw było tak, ze w sklepach nie znajdowałam cieniutkich bawełnianych spodenek dla chłopców (stąd moje przeróbki z podkoszulków), a teraz dla oszczędności - ceny masakryczne w sklepach - albo uszyć, albo czekać na wyprzedaże
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesia ja wręcz poluje na nie .Bo dla chłopców to jest straszna bieda .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziś kupiłam nową burdę, jest trochę wykrojów dla chłopców :) dla dziewczynek też, przesłodkie sukieneczki na karczku, jakie mi się najbardziej podobają :)

--- Ostatnio edytowane 2010-04-30 22:17:26 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Niedawno kupiłam sobie Burdę z 2009 dla dzieci i przymierzałam się do uszycia jakieś sukienki. W między czasie kupiłam jednak dwie na wyprzedażach i stwierdziłam, że więcej już jej nie będzie potrzebnych na lato. Zabieram się natomiast do uszycia kamizelki. Zobaczymy co z tego wyjdzie :).

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.