Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Was, mam nie typową sytuację, przepaliła mi się żarówka, kupiłam nową ale nie mogę wyjąć przepalonej, chyba wszystkie sposoby na wyciągnięcie jej wykożystałam (jeszcze tylko nie odkręcałam śrób :D). Z opisów w internecie wyczytałam że powinno się ją wcisnąć i przekręcić- nie działa :(. Przesyłam zdjęcie maszyny bo niestety numery są zmazane i nie wiem jaki to typ. Proszę pomuszcie.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no to dziwne,ze nie dziala
moze mocniej pociagnij
Avatar użytkownika
Świeżynek
Próbowałam, jeśli mocniej pociągnę to moge urwać plastikowe zaczepy :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poproś jakiegoś faceta żeby Ci wymienił, jeśli podczas wymiany coś urwie to prawdopodobnie duma nie pozwoli mu tego zostawić zepsutego i naprawi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja preferuję zasadę zrób to SAMA:) nie wiem jaki masz model ja mam łucznik predom 466 i ta część wygląda tak samo jak u Ciebie. napewno gdzieś w internecie jest instrukcja ( ja nie mam) z obrazkami jak to zrobić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli jest wkręcana to wykręć,ale może być taka że trzeba delikatnie cisnąć w górę i przekręcić(kręć w lewą stronę).Taką samą mam w swojej maszynie.Kiedy już uda Ci się ją wyciągnąć to zostaw sobie na wzór do kupienia nowej.

--- Ostatnio edytowane 2012-01-22 16:05:28 przez honia ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Spróbuj tak: kciukiem prawej ręki przyciśnij oprawkę żarówki, wskazującym dół żarówki i ściśnij. Żarówkę powinna się podnieść do góry. Następnie palcami lewej ręki ręki przekręć żarówkę (musi być cały czas wciśnięta) zgodnie ze wskazówkami zegara do oporu i wyjmij.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak dokładnie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzięki za wskazówki agaaffek ...............Udało się!!!!
Troche się namęczyłam, zastosowałam Twoje wskazówki i jeszcze trochę poluzowałam śróbki, chyba coś się jej tam zblokowało.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:D
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.