Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Taki kapelusik mnie by się przydał ale jakoś czasu brak..
Sukieneczka śliczna .
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne prace!!!Sukienka extra!!!Córce się nie dziwię,że chciała taką jak mama....wspólne zdjęcie powinno być a co!!!Wiem,że córcia daleko....
Masz profesjonalnie wyposażoną pracownie!!Manekiny fajne...no i wogóle pracownie,to moje marzenie....może wszyscy z forum będą mocno za mnie trzymać kciuki to się doczekam takiej pracowni co???:buzki::buzki::buzki::buzki::buzki:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne prace!!!Sukienka extra!!!Córce się nie dziwię,że chciała taką jak mama....wspólne zdjęcie powinno być a co!!!Wiem,że córcia daleko....
Masz profesjonalnie wyposażoną pracownie!!Manekiny fajne...no i wogóle pracownie,to moje marzenie....może wszyscy z forum będą mocno za mnie trzymać kciuki to się doczekam takiej pracowni co???:buzki::buzki::buzki::buzki::buzki:
..ja trzymam :D:D:D:buziak: na pewno się doczekasz
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o mateczko jaka cudna sukienka w grochy, uwielbiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ma wspólne zdjecie moze sie doczekamy. Planuje wyjazd do Brighton na przełomie sierpnia/na września.

Trinny trzymam kciuki za Twoją pracownie. Ja manekina kupiłam za pieniadze ze sprzedzy aniołków:), a głowę za 7 pln z myslą o suszeniu wełnianych czapek.
Do paczki wejdzie mi jeszcze tak podusia. Materiał kupiony w sklepie z włoskimi kuponami, okazał sie zaplamiony, coś jakby tafta, ale nie szeleści, twardy i sztywny, akuratny na takie kwiaty.
Magda poprzednia sukienka okazała sie strzałem w 10, fotograf nie odstępował jej na krok, i z przyjemnoscia przykucał aby zrobić odpowiednie fotki, ale nie to najważniejsze. Córka założyła ją na 2 wesela i 2 razy złapała welon. Zastanawiamy sie czy jej nie zlicytować jako tej co" dobrze wróży":rotfl:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka piękna uszyta perfekcyjnie a podusia śliczna jeszcze nigdzie takiej nie widziałam cudeńko.:):oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Błagam oddaj mi sukienkę w grochy - jest przecudna!! I ten czerwony akcent cudownie tutaj wygląda. Poduszka przepiękna, kapelusz ekstra - wszystko co szyjesz jest niesamowite!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ladna sukienka w groszki, retrò :)Na czasie


--- Ostatnio edytowane 2012-09-09 00:40:44 przez anettina80 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękna poduszka
sukienki też piękne:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dlaczego ja jeszcze nie mam nic w groszki?
Bardzo ładnie szyjesz, będę tu zaglądać i podziwiać :)

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.