Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
dzień dobry,mam na imię artur,szukam strony z tłumaczeniem słów używanych w krojeniu odzieży,na język angielski,pracuje w uk jako krojczy i może ktoś z państwa zna taką strone,była bi mi ona bardzo przydatna.z góry uprzejmię dziękuje.artur

--- Ostatnio edytowane 2010-04-19 20:06:41 przez Susanna ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ta wiadomość została przeniesiona z kategorii DZIEŃ DOBRY.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A nie będzie takich tłumaczeń w anglojęzycznej Burdzie??
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzień dobry,mam na imię artur,szukam strony z tłumaczeniem słów używanych w krojeniu odzieży,na język angielski,pracuje w uk jako krojczy i może ktoś z państwa zna taką strone,była bi mi ona bardzo przydatna.z góry uprzejmię dziękuje.artur

--- Ostatnio edytowane 2010-04-19 20:06:41 przez Susanna ---
Ja pracuje w angielskim jezyku.W miare mozliwosci moge Ci pomoc.Wiem,ze wielu fachowych wyrazow nie znajdziesz w slownikach.Jesli nie bede sama znala ,to popytam fachowcow w pracy,bo ja oczywiscie znam slowa te,ktore uzywam.Wiem,ze czasem zdazaja sie okreslenia,ktore nas rowniez zaskakuja.Ale zawsze ktos sie znajdzie,i przetlumaczy.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Małgosiu zapytaj tubylcówjak się nazywa kant w spodniach?:D
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Małgosiu zapytaj tubylcówjak się nazywa kant w spodniach?:D
crease
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a jak jest materiał po angielsku bo wpisałam w tłumaczenie tkanina i wyszło mi fabric to jest to?
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak, fabric :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mozecie tez wpisac sobie na e-bayu angielskim slowo <fabrics> to po lewej stronie znajdziecie wiele rodzajow tkanin po angielsku,a po zdjeciu mozna sie domyslic o jaka chodzi.

http://crafts.shop.ebay.co.uk/Fabric-/28162/i.html?_nkw=fabrics&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dięki dziewczyny :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Zaloguj się aby napisać odpowiedź.