Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, wiem że temat był niedawno poruszany, ale zaryzykuje.
Owerlock marzył mi się od dawna, już raz się grubo przymierzałam, ale nic z tego nie wyszło bo nie mogłam wybrać, a zastanawiam się nad owerlockiem Merrylock 689 za 1649zł, Yuki MO-735 za 2285zł, lub Singer 14T967 za 1955zł.
Ogólnie ma być pięcionitkowy, do około 2tys, no może max 2300zł.

Może ktoś z Was ma i może podzielić się swoim zdaniem, za inne sugestie również dziękuje:)
Avatar użytkownika
Administrator
Ciężko tak doradzić.... Znam osoby (akurat nie z tego forum), które szyją na Merrylocku i są bardzo zadowolone z tej maszyny. Cena też przemawia na plus.
O tutaj przeczytasz więcej o Merrylocku -> KLIK.
Zobacz też co poleca Pavel - on się na tym zna.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuje Susann za odpowiedź, już wszystko co związane z overlockiem to chyba poczytałam, i decyzja w 98% podjęta, że moim towarzyszem będzie merrylock 689. Ale kupie go dopiero jak się ociepli:)brrr, bo chciałabym go kupić w sklepie gdzie mam nadzieję sprzedawca co nie co mi pokaże.
Avatar użytkownika
Administrator
Bardzo dziękuje Susann za odpowiedź, już wszystko co związane z overlockiem to chyba poczytałam, i decyzja w 98% podjęta, że moim towarzyszem będzie merrylock 689. Ale kupie go dopiero jak się ociepli:)brrr, bo chciałabym go kupić w sklepie gdzie mam nadzieję sprzedawca co nie co mi pokaże.
Super, bardzo się cieszę :) Obowiązkiem sprzedawcy jest pokazanie kupującemu jak działa taki sprzęt, powinnaś móc na nim trochę poszyć itd - więc gdyby co to się o to dopominaj.
Nie ma potrzeby bać się zimy, swojego overlocka kupiłam w grudniu a mróz był wówczas wielki :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dziękuje Susann za odpowiedź, już wszystko co związane z overlockiem to chyba poczytałam, i decyzja w 98% podjęta, że moim towarzyszem będzie merrylock 689. Ale kupie go dopiero jak się ociepli:)brrr, bo chciałabym go kupić w sklepie gdzie mam nadzieję sprzedawca co nie co mi pokaże.
Super, bardzo się cieszę :) Obowiązkiem sprzedawcy jest pokazanie kupującemu jak działa taki sprzęt, powinnaś móc na nim trochę poszyć itd - więc gdyby co to się o to dopominaj.
Nie ma potrzeby bać się zimy, swojego overlocka kupiłam w grudniu a mróz był wówczas wielki :)
U mnie w sklepie jak najbardziej jest możliwość wypróbowania overlocka, no i ciepło jest :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.