Wersja do druku

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mnie też się bardzo podoba to włochate i sutasz. Świetne to forum tyle pomysłów ! ! !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hi hi hi to włochate to ma być zawieszka:D ( rzeczywiście włochate muszę to poobcinać).Nie powiem ,że więcej nie będę filcować ale nie zachwyciło mnie to (monotonia) chyba ,że będę nerwowa :zly: i będę musiała się odstresować.Sznurek jest beżowo-złoty. A spódniczka przeszyta z sukni z klinami więc na córę materiału starczyło. Bardzo Wam dziękuję za opinie jak zwykle byliście dla mnie bardzo wyrozumiali:buzki:
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie gól tego włochatego, ładne jest takie naturalne jak jest. Chyba cały smaczek na tym polega.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Elwirko, masz niesamowite pomysły i ogromny plastyczny zmysł. Te Twoje "bajkowe postacie" są takie sympatyczne, a i spódniczka jest super. Umiesz ładnie dobrać te kawałeczki materiałów, aby wyszła taka laleczka lub inny "stworek", a to wymaga rzeczywiście pracy i takiej dłubaniny, jak ktoś już to określił. Podziwiam Cię !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow ! Wojtku nie wiem co napisać ! Taka opinia od Mistrza Krawiectwa ! Dobrze ,że mnie nie widać bo się aż zaczerwieniłam ! Gdzie mi tam do ciebie i innych Wspaniałych Mistrzów i Mistrzyń ! Faktem jest ,że ja uwielbiam takie dłubanki i nie mogłabym bez tego żyć , ale też bardzo bym chciała szyć ubrania tak pięknie jak Wy . Dziękuję Ci bardzo za te pochlebstwa na mój temat ! :zacieszacz:
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Popełniłam kolejny sutasz.
________________________________________________________
Elwira
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jejjj... :oklasky:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Mi się skojarzyło a maską afrykańską - szał! Bardzo mi się podoba.
Ekado a ciężka jest sutaszowa biżuteria? Bo znajoma z kursu tańca nosi takie wieeeelkie sutaszowe kolczyki ale nie miałam odwagi zapytać czy ją uszy bolą...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To zależy od kamieni jakie użyjesz do sutaszu-te moje są lekkie.
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ruda....
________________________________________________________
Elwira

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
ruda Ruda

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.