Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tak przypadkiem natknęłam się na to wspaniałe forum:} szperając po necie. Cieszę się, że jest coraz więcej takich "zapaleńców" krawieckich jak ja:}. Właściwe to mama mnie wprowadziła w świat krawiectwa, bo odkąd pamiętam to w domu była maszyna i mama, która szyła mi i mojemu rodzeństwu ubranka:}, ale tak na poważenie to swoją przygodę z szyciem rozpoczęłam sześć lat temu, kiedy to zaczęłam naukę w Technikum Odzieżowym w Krakowie, a obecnie kontynuuje na Politechnice Łódzkiej kierunku włókiennictwo. I oto moje technikum doprowadziło do tego, że pokochałam ten zawód ponad życie i nie wyobrażam sobie bez niego egzystować. Szczerze powiedziawszy to chyba choruję na szycie, dlatego poświęcam mu każda wolną chwilę, a moją mentorką jest moja mama.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam Cię cieplutko,pięknie szyjesz.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj RYBKO/zodiakalny znak/
Zdradź swe imię?:(
Świetnie, że do nas dołączyłaś. Na pewno będziesz tu mam pomocna.
Widzę, /wg. Twego bloku/ jesteś zagorzałą zwolenniczką lat80-tych - to świetnie B-)Bez obaw wklejaj swoje autorskie projekty i uszyte rzeczy.
Na zdjęciach wychodzisz profesjonalnie. Podoba mi się Twój "pazur"-trochę prowokujesz i tak 3maj
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witaj na forum (nie napisze twojego nicku bo za długi przepraszam) bardzo fajny ten twój blog aż miło sie patrzy na wszystkie kreacje.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
witaj na forum!
Nicka masz masakrycznego więc może zdradź swoje prawdziwe imię ;)
Szyjesz kapitalnie, komplecik który tutaj zaprezentowałaś - mistrzostwo świata :) I blog niezwykle ciekawy - brawo! Fajnie, że do nas zawitałaś :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem pełna podziwu i powiem szczerzę,że trochę Ci tego wszytskiego zazdroszcze,ale tak bardzo pozytywnie :)
Chciałabym tak jak Ty projektować ubrania i mało tego realizwoać sprzedaż zaprojektowanych ubrań, brać udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody- naprawdę SUPER!

Jestem pełna podziwu!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj! :) Świetnie, że do nas zawitałaś! :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj .Kreacja jak z prawdziwej sesji .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.