Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Ikei pojawiła się maszyna do szycia:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30211497/
Nie ma chyba żadnej regulacji, ale ściegi całkiem ciekawe ;) Niestety nie widziałam jej jeszcze na żywo.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to już nawet ikea ma swoja maszynę :szok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No i kolory ma szwedzkie ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi się za bardzo nie podoba ,ale to rzecz gustu i do jakich celów ma służyć
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
IMO wygląda na bardzo prosty model a ja już sie przekonałam, że jak nie można wszystkiego ustawić jak sie chce to ciężko się szyje (w Kornelii Łucznika nie ma regulacji docisku stopki - domyślcie się co przeżywam przy grubszych materiałach :beczy:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
IMO wygląda na bardzo prosty model a ja już sie przekonałam, że jak nie można wszystkiego ustawić jak sie chce to ciężko się szyje (w Kornelii Łucznika nie ma regulacji docisku stopki - domyślcie się co przeżywam przy grubszych materiałach :beczy:)
Rozumiem, regulacja docisku stopki to mój bzik ;)

A propos - szukałam ostatnio taniej maszyny elektronicznej i w oko mi wpadła seria Redstar s100 i Redstar s200. Wedle opisu oba modele mają regulację docisku. W rzeczywistości tej regulacji NIE MA! Nie rozumiem, jak można tak wprowadzać klientów w błąd :zly:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hmm... ta maszyna wygląda trochę jak dziecinna :) Kojarzy mi się z taką zabawkową : D Ale widzę, że cena nie jest taka zabwkowa! Może ktoś sie skusi to sie więcej dowiemy : )
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widziałam gdzieś w internecie artykuł - przewodnik po maszynach i aparatach robionyc przez wielkie sieci handlowe; jest to ostatni hit, bo te 'firmowe' są na ogół droższe i płaci się za 'markę'. Już wiem, chyba w 'Majstrze 'to było. Twierdzą, że nie są to najgorsze aparaty, a prawdę mówiąc, i tak zerkając na opcję 'made in' jest tam dalej napisane 'China'...
Ciekawa jestem, bo Rossmann też w tych miesiącach sprzedaje maszynę ciekawe jaką, bo Łuczniki w tych cenach mają obudowę z lekkiego plastiku , do mnie do drogerii przywieziono juz to 'cudo' i niestety - kombinowaliśmy z ochroniarzami jedynie jakotworzyć pudełko bo oczywiście nie wytrzymałam z ciekawości -ale w/w 'kotta worku'nie widziałam na oczy własne. Może ktoś kupi, bo na zdjęciach to one wszystkie są błyszczące i ładne, i nie widać...żadnej różnicy prócz ceny i dwóch ściegów.
A na Allegro też się spotkałam,że ktoś żywcem skopiował instrukcję ze strony producenta dotyczącą ...innego towaru. Może to ta opcja była?:oczko::oczko::oczko:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
troche czasu juz minęło, ale mam nadzieję, że żadna z Was nie uszczesliwila się maszyną z ikei,
okolo 4 lat temu ikea miala maszyne do szycia. podobną do tej tylko calą bialą. dostałam ją od siostry.
poszylam na niej niewiele i padła. nie było jak jej naprawić a jako ze byl to prezent nie moglam jej zwrócic.
podsumowują nadaje się do bardzo lekkiegi i prostego szycia ( chusteczka do nosa) i tez nie wiem na jak długo. za te pieniądze kupila bym najprostszego starego łucznika.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.