Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak jak obiecałam, zmogłam żakiet i pokazuję światu :) Klientka była zachwycona, przypadkowi oglądacze również i nawet ktoś coś przebąkiwał o uszyciu podobnego ;) Może sama sobie machnę taki? Mam nadzieję, że się Wam spodoba i dziękuję za pomoc :)

--- Ostatnio edytowane 2010-04-30 23:46:24 przez miss_et ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wow kapitalny efekt końcowy! W stylu Jacksona :) Jestem ciekawa jak żakiecik prezentuje się na żywym człowieku :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super wyszedł,ale efekt.:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ciekawy ,wyszedł świetnie .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo ładnie wyszedł. i z podszewką! :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
miss_ET powiem tak; trochę przypomina oryginał, ale pierwsze wrażenie o.k. Jeśli chodzi o wykończenie i detale, to super Ci to wyszło.
Tylko czemu zastosowałaś cięcia pionowe, a nie frakowe? Tył -jaki jest? A stójka? Stopień trudności- b. wysoki i podołałaś zadaniu. Najważniejsze, że klient jest zadowolony i TY chyba też.
BIEL I CZERŃ to zestawienie które uwielbiam. Tak 3maj ....a następne zadanie to?... czekamy na pokaz
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję za pochwały :)
Oryginał był punktem wyjścia, łatwiej ustalić o co chodzi, jak się widzi obrazek ;) Mnie uczyli, że to jest cięcie frakowe. A to gdzie szew wychodzi od rękawa i przechodzi łukiem przez piersi, to cięcie francuskie. Ale może mnie źle uczyli ;) Jako że ten ciuszek ma dość militarny charakter, uznałam, że taki bardziej kanciasty, pudełkowaty, da właściwy efekt. Tył jest gładki. Zdecydowaliśmy też na przymiarce, że nie chcemy stójki, która początkowo miała być.
Pozwoliłam sobie chwilowo schować foty, niebawem, jak się uda, pokażę na osobie :)


--- Ostatnio edytowane 2010-04-30 23:48:24 przez miss_et ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naprawdę świetnie Ci to wyszło. SUPER!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.