Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak już to też to tak widzę ale przy szyi to dla mnie już i tak dużo się świeci, może jakiś skórzany pasek z ćwiekami na nadgarstku albo duży srebrny zegarek
(no wiem pewnie nie w twoim stylu Sus, ale jak już się na wety odważysz to szalej na całego:D)
Avatar użytkownika
Administrator
No nie wiem cały czas sie zastanawiam co z czym :D W kazdym razie moge już teraz kombinować że głowa boli :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja na szyję bym nic nie proponowała - jeśli będzie to długi wisior, to na tle srebrnych pasków zginie, albo będzie to już przesyt;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A gdyby to był srebrny szeroki pasek , w kolorze ćwieków .Hmmm... trzeba by to zobaczyć...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Doga SUS Według mnie i konwenansów do szarego(białego i czarnego) koloru odzieży pasuje wszystko to co ma intensywne(soczyste) kolory, po to ażeby przełamać monotonię Owe kolory są plamą/barwą neutralną. . Choć w tym przypadku ozdoba są błyskotki pod dekoltem. Moja propozycja: jasne obcisłe jeansy/mogą być jasnoniebieskie lub białe/ w żadnym wypadku spodnie typu"bojówki", mogą też być klasyczne, proste nogawki z czarnego materiału i do tego buty na wyższym obcasie.A po to żeby wydłużyła się linia nóg.Nie umieszczałbym żadnych pasków gdyż powstaje tzw.balon który nie apetycznie wygląda-a tego nie chcemy. Następną rzeczą jest dekolt. Trzeba go rozjaśnić.Mogę zaproponować biały gładki golf.Apaszka czy szal nie wchodzą w grę. Nie wiem na jakiej wysokości Twojego biustu jest dekolt, gdybyś wkleiła fotkę to bym dodał coś więcej. Na razie tyle. Decyzja należt tylko i wyłącznie do CIEBIE.
POZDROWIENIA
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Sus,chciałam dodać coś od siebie,ale po wypowiedzi Arta brakło mi słów.Po prostu geniusz,mocne wsparcie dla Wojtka.(gdzie ci mężczyżni-jak to gdzie,na naszym forum.)pozdrawiam wszystkich.:):):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
SUS chętnie zobaczyłabym [myślę że nie tylko ja ] efekt końcowy jak to wygląda, wrzuć jakąś fotkę.:p
Avatar użytkownika
Administrator
Łoo Art pojechałeś :D Generalnie golfów nie nosze ale mam leginsy imitujące tzw. "marmurki" w jasno szarym kolorze. Nosze ją jednak z paskiem. Aha i kupiłam identyczną w fioletowym kolorze - jest śliczna!
Generalnie coś wkleję :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.