Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Administrator
No to zacznę jako pierwsza.
Niedawno kupiłam bluzkę/tunikę z "nitami". W sklepie kolor wydawał się ciemno brązowy - w świetle dziennym okazało się, że to ciemny szary!! Nie chcę wyglądać jak pies Burek, zdaję sobie sprawę, że to nie jest zbyt twarzowy kolor (szczególnie dla mnie) ale krój bardzo mi się podoba. Pomóżcie ożywić tuniczkę jakimiś fajnymi dodatkami. Co proponujecie? Z czym ją łączyć?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hm, na zdjęciu u mnie w kompie widać ładny granat, taki trochę morski...Daleko mu do szarości w każdym bądź razie... Bardzo fajna bluzka. Ja do takiej tuniczki proponowałabym długi, lekki i kolorowy szal fantazyjnie upięty pod szyją. Ale szczerze mówiąc ja zawsze po prostu eksperymentuję przed lustrem, bo część moich pomysłów "dekoratorskich" okazuje się chybiona, a inne - na odwrót - podobają mi się bardziej w wykonaniu niż w zamyśle. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Jagodo ona jeszcze ewidentnie szara, kolor takiej hmm stali. Zamówiłam apaszkę w panterkę, moze ona będzie pasować? Ogólnie ciężka sprawa, nie chciałabym tez za bardzo tych nitów przykrywać... są w końcu ozdobą.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja bym proponowała jakiś szeroki (może gorsetowy) pasek w kolorze czerwonym, lub jakąś lużniejszą kamizelke do tego w białym kolorze, trudno powiedzieć łatwiej by było gdyby bluzka była na kimś.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
ja bym proponowała jakiś szeroki (może gorsetowy) pasek w kolorze czerwonym, lub jakąś lużniejszą kamizelke do tego w białym kolorze, trudno powiedzieć łatwiej by było gdyby bluzka była na kimś.
Reggi świetny pomysł z tym paskiem! Mam taki :) I kamizelka tez chyba byłaby OK :angel:
Dziewczyny ale mi tu pomysły podsuwacie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja właśnie też mam taki pasek moge nawet wstawić fotke ale to jakbyście chciały oczywiście.
Jeśli jest już to podforum MODA to może mi sie uda przed wyjazdem wstawić fotki moich kolczyków albo wstawie na podforum nasze dzieła. Ale to jak znajde czas... Lubie sie chwalić swoimi dziełami :)

--- Ostatnio edytowane 2010-01-05 12:53:36 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Świeżynek
Kamizelka do tej bluzki to świetny pomysł - najlepiej rozpięta, bo te paski z przodu bardzo ładnie ją ozdabiają i radziłabym ich nie zakrywać. Kamizelka mogłaby być czarna, brązowa, ciemnozielona - generalnie jeśli bluzka jest szara, to kamizelkę proponowałabym w ciemniejszym kolorze. Myślę, że fajnie też wyglądałyby do tej bluzki duże srebrne kolczyki i włosy gładko związane w kucyk. Pasek jak najbardziej;) Można też stworzyć następujący zestaw:
- biała bądź czarna koszula pod spód
- duże czarne kolczyki, włosy gładko związane w kucyk;)
- czarny pasek
- ołówkowa spódnica, może być jeansowa
- czarne bądź szare rajstopy
- czarne klasyczne czółenka
W zasadzie poprzez te paski na przodzie bluzka nie wymaga wielu dodatków. W wersji na luzie pewnie też świetnie wygląda po prostu do jeansów;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Susanno widziałam dziś tę bluzkę w sklepie, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu.
ja to ją widzę z wetami i jakąś wiosenną krótką kurteczką ( skórka albo coś)
Avatar użytkownika
Administrator
No dziewczyny kolejne super propozycje. Allicjio z tymi leginsami to odjazd, bardzo odważne połączenie (jak dla mnie) ale pewnie wyjde tak ubrana :]
A słuchajcie jaki naszyjnik na szyję? Chyba coś na półokrągło, duże i wyraźne no nie?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
co na szyje? hm Ja bym proponowała jakiś duży wisor na cienkim i długim łańcuszku...
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.